Провитус крем с хреном

Provitus
55
OkПровитус крем с хреном
59Провитус крем с хреном
Провитус крем с хреномПровитус крем с хреном
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-22

pojemność

cena za kilogram

31,41 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000887

5900580000887

price: 5,34 zł

5.34 PLN 2027-02-22 NewCondition
Provitus Провитус крем Provitus Провитус крем
expiry date 2027-01-20
chrzan 46 %, woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, mleko w proszku odtłuszczone, sól, śmietanka UHT 0,3 % (mleko), stabilizatory: E415, E412, E410, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna907 kJ / 218 kcal
Tłuszcz13,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2 g
Węglowodany19,8 g
w tym cukry12,7 g
Błonnik3,4 g
Białko3 g
Sól0,925 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Provitus
Legally regulated product name:Chrzan śmietankowy.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcji na słoju. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:47:12Ok



Provitus с клюквенным Provitus с клюквенным
expiry date 2027-04-28
Bonduelle Bonduelle
консервированная кукуруза 170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукуруза Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Bonduelle Bonduelle
кукуруза 2x85г Порционная золотая 170 g
44,59zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-08-31
Motyl хрен крем Motyl хрен крем
expiry date 2027-03-17
REDUCED PRICE -10%
Вкус слегка острый Вкус слегка острый
клюквенный хрен 175 g
25,66zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-23
вкус тертый хрен вкус тертый хрен
expiry date 2026-11-25
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная свекла 480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Provitus жареная Provitus жареная
Красная капуста 480 g
15,60zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Provitus жареные Provitus жареные
морковь и горох 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-12-30
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная морковь 480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная капуста 480 g
15,17zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Provitus маринованные Provitus маринованные
огурцы latosie 640 g
16,41zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Provitus Консервы Provitus Консервы
маринованные острый 640 g
16,42zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5