Radix-Bis хлопья 5 крупы

Radix
51Radix-Bis хлопья 5 крупы
Radix-Bis хлопья 5 крупыRadix-Bis хлопья 5 крупы
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-17

pojemność

cena za kilogram

12,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000517

5907569000517

price: 5,42 zł

5.42 PLN 2027-03-17 NewCondition

Składniki: płatki jęczmienne, owsiane, pszenne, żytnie – 86%, płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól) – 14%.

Produkt może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, innych orzechów, sezamu oraz soi. Produkt zawiera gluten.



How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Radix Radix-Бис Овсяная Radix Radix-Бис Овсяная
    450 g
    9,78zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-03-31
    Radix Хлопья Radix Bis Rye Radix Хлопья Radix Bis Rye
    450 g
    8,87zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-25
    Mlekołaki Мед зерновых Mlekołaki Мед зерновых
    expiry date 2027-08-30
    Sante Sante Fit Sante Sante Fit
    ягодами клюквы, черники и годжи Цельнозерновые хлопья с 225 g
    30,36zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-25
    Sante Sante Gold брауни с Sante Sante Gold брауни с
    гранолой и вишней 300 g
    33,83zł/kg

    price: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-17
    Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
    400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
    Merchant быстрого приготовления 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5