Rolnik
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

13,84 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919054062

5900919054062

price: 7,06 zł

7.06 PLN 2028-04-15 NewCondition
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-12
warzywa w zmiennych proporcjach (groszek zielony, marchew), woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna152 kJ
Wartość energetyczna36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,5 g
w tym cukry1,7 g
Białko2,4 g
Sól0,73 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Mieszanka warzywna konserwowa groszku zielonego z marchwią. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 540 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Dawtona Dawtona морковь и Dawtona Dawtona морковь и
горох 510 g
12,86zł/kg

price: 6,56 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-07-24
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Hektor Гектор Hektor Гектор
консервированная фасоль 510 g
10,24zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

price: 7,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-09-30
Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
микс из моркови и гороха 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Rolnik Фермерский Rolnik Фермерский
помидорами салат с зелеными 850 g
9,76zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5