салями ломтики твердые сыры

Mlekpol
55
Smakowity-polecam.салями ломтики твердые сыры
25
Jeden spleśniał ale reszta okсалями ломтики твердые сыры
428салями ломтики твердые сыры
салями ломтики твердые сырысалями ломтики твердые сыры
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

40,13 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820005726

5900820005726

price: 6,02 zł

6.02 PLN 2026-12-17 NewCondition
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna1424 kJ/343 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany w tym0 g
- tym cukry0 g
białko25 g
sól1,3 g
wapń820 mg (103 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
Q Jakość Tradycja - Podlaskie, wysoka zawartość wapnia, prosty skład, wysoka zawartość białka, polskie z natury
brand:Mlekpol
Legally regulated product name:Ser Salami.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.
Type of packaging:Tacka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 28 ocen.

  • Marek , 2025-09-22 15:23:24Smakowity-polecam.
  • Seabstian , 2025-08-21 10:22:15Jeden spleśniał ale reszta ok



Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
нарезанный Сыр желтый Сокол 150 g
45,20zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-18
Mlekovita Mlekovita твердый Mlekovita Mlekovita твердый
сыр нарезанный гауда 150 g
43,80zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-02
Mlekpol свернувшиеся Mlekpol свернувшиеся
молоко 380 g
11,68zł/kg

price: 4,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-17
Mlekpol сыр Гауда Mlekpol сыр Гауда
expiry date 2026-11-13
Mlekpol Йогурт Mlekpol Йогурт
Млекпол Августовский 2,5% 150 g
14,73zł/kg

price: 2,21 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-21
Mlekpol Млекпол Mlekpol Млекпол
тертый сыр моцарелла 150 g
33,27zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-07
Mlekpol Млекпол Mlekpol Млекпол
Лачаты Кефир натуральный 360 g
9,25zł/kg

price: 3,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-15
REDUCED PRICE -25%
Mlekpol Сыр моцарелла Mlekpol Сыр моцарелла
млекпол в куске 300 g
23,20zł/kg

price: 6,96 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-19
Mlekpol Rolmlecz Mlekpol Rolmlecz
по-деревенски 83% Сливочное масло экстра 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
Mlekpol Млекпол Mlekpol Млекпол
Натуральная пахта 360 ml
8,78zł/l

price: 3,16 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5