Smarties шоколадные драже

Nestle
52Smarties шоколадные драже
Smarties шоколадные дражеSmarties шоколадные драже
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

131,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40057798

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, mąka PSZENNA, preparat serwatkowy w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), skrobia, emulgator (lecytyny), barwniki (czerwień buraczana, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje glazurujące (wosk carnauba, wosk pszczeli biały), koncentraty roślinne (krokosza, rzodkiewki), ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna1975 kJ/ 470 kcal
Tłuszcz18,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone11,3 g
Węglowodany68,8 g
- w tym cukry59,8 g
Błonnik1,9 g
Białko5,4 g
Sól0,13 g
Opakowanie zawiera 2 porcje.
Wielkość porcji powinna byc dostosowana do wieku dziecka.

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
WAŻNE: MAŁE DZIECI (PONIŻEJ 4. ROKU ŻYCIA) MAJĄ OGRANICZONĄ ZDOLNOŚĆ DO ŻUCIA I MOGĄ ZADŁAWIĆ SIĘ MAŁYMI CUKIERKAMI.
brand:Smarties
Legally regulated product name:Mleczna czekolada (65 %) w chrupiących cukrowych skorupkach.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na spodzie opakowania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902
Return address:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mentos Мята ментос Mentos Мята ментос
    expiry date
    2029-05-30
    Skawa засахаренные Skawa засахаренные
    expiry date 2027-07-29
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    шоколадные блохи 100 g
    192,10zł/kg

    price: 19,21 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-31
    Соломинки Соломинки
    вкусом клубники для молока со вкусом клубники (5x6g) быстрого приготовления со 30 g
    118,00zł/kg

    price: 3,54 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-08-31
    Nestle Кукурузные Nestle Кукурузные
    хлопья Nestle для завтрака 250 g
    28,84zł/kg

    price: 7,21 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-07-30
    Nestle После того, как Nestle После того, как
    заполнены с мятным вкусом 200 г восемь конфет десерт 200 g
    86,90zł/kg

    price: 17,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5