Закуски Печенье

Apetitki
55
Ok
Закуски Печенье
52Закуски Печенье
Закуски ПеченьеЗакуски Печенье
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-06

pojemność

cena za kilogram

28,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395586806

5906395586806

price: 4,30 zł

4.30 PLN 2027-05-06 NewCondition

Mąka pszenna, cukier, masa jajowa 23%, emulgatory (E471, E475), skrobia ziemniaczana, syrop cukru inertowanego, substancje spulchniające (E450, E500), sól, aromat.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-10-10 14:28:31Ok



Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
kakaowe 150 g
42,07zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-02-06
San Печенье San Печенье
полусладкое Сан-Голландское 150 g
27,80zł/kg

price: 4,17 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-08
Holle Holle Herbatniki orkiszowe Holle Holle Herbatniki orkiszowe
demeter после 14-го месяца 150 g
99,93zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-21
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье с какао 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-10
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье черное 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Apetitki Закуски Apetitki Закуски
Печенье Petit Beurre 100 g
23,80zł/kg

price: 2,38 zł

PLN
1
36
expiry date 2027-07-28
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье сдобное 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5