фермерские белая фасоль консервированная 400 г

Rolnik Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
фермерские белая фасоль консервированная 400 гфермерские белая фасоль консервированная 400 г
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

9,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919007020

5900919007020

price: 3,61 zł

buy 12 szt. for 3.56 zł/szt
3.61 PLN 2029-03-30 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna396 kJ
Wartość energetyczna94 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry0 g
Błonnik7,8 g
Białko6,3 g
Sól0,33 g

Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
Features:zebrane w szczycie sezonu, urodzaj smaku
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Other information:Masa netto: 400 g
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki белая фасоль Pudliszki белая фасоль
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki красная Pudliszki красная
фасоль 400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Kwidzyn красная Kwidzyn красная
фасоль консервированная 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2030-04-30
Kwidzyn белая фасоль Kwidzyn белая фасоль
консервированная 400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
expiry date 2030-05-30
Dawtona красная Dawtona красная
фасоль консервированная 400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
la BIO IDEA Смесь la BIO IDEA Смесь
фасоли La Bio Idea в БИО-рассоле 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
Rolnik красная фасоль Rolnik красная фасоль
консервированная 400 г 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2029-04-30
Rolnik Зеленая фасоль Rolnik Зеленая фасоль
фермера 700 g
12,24zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-12-31
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Черничный Rolnik Черничный
expiry date
2028-02-28
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5