маслянистый попкорн в микроволновой печи

Bakalland idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
маслянистый попкорн в микроволновой печимаслянистый попкорн в микроволновой печи
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

33,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749115056

5900749115056

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu na 100 g
Wartość energetyczna1669 kJ
Wartość energetyczna399 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik8,4 g
Białko8,2 g
Sól1,94 g

Mleko : Zawiera
idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
Features:chrupiąca przyjemność, Dobra i polska firma
brand:Bakalland
About the brand:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Legally regulated product name:Kukurydza (popcorn) maślana do przygotowania w kuchence mikrofalowej.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii: patrz pod zgrzew Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Bio Planet Попкорн Bio Bio Planet Попкорн Bio
Planet (кукурузные зерна) БИО 250 g
22,40zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-27
Florpak красная Florpak красная
фасоль в мешок FLORPAK 400г 500 g
12,64zł/kg

price: 6,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Cenos горох Cenos горох
обстреляли 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-02-28
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Kupiec фасоль Kupiec фасоль
красивый Jas Tyczny 400 g
30,35zł/kg

price: 12,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-31
Melvit горох , Melvit горох ,
половина 400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
expiry date 2027-01-30
Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
кокосовой стружкой 100 g
55,00zł/kg

price: 5,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
кешью 75 g
112,67zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
expiry date 2027-02-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Bakalland попкорн и сыр Bakalland попкорн и сыр
90 g
36,67zł/kg

price: 3,30 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Bakalland соленые Bakalland соленые
попкорн 90 g
32,11zł/kg

price: 2,89 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5