ударил тент со вкусом кокоса

Bahlsen
47ударил тент со вкусом кокоса
ударил тент со вкусом кокосаударил тент со вкусом кокоса
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-19

pojemność

cena za kilogram

27,23 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414203498

5901414203498

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-06-19 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, sól, wiórki kokosowe (0,3 %), kwas: kwas cytrynowy, aromaty, MLEKO w proszku odtłuszczone
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna2097 kJ / 501 kcal
Tłuszcz24 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16 g
Węglowodany64 g
w tym cukry32 g
Białko6,0 g
Sól0,50 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Hit
Legally regulated product name:Herbatniki-markizy z kremem o smaku kokosowym (41 %).
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Type of packaging:Rolka
Producer's address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Return address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Krakuski Petit Beurre Krakuski Petit Beurre
    печенье Krakuski 220 г 220 g
    20,86zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2027-03-22
    Bahlsen ударил тент Bahlsen ударил тент
    шоколад 220 g
    25,82zł/kg

    price: 5,68 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2027-03-16
    Bahlsen ударил тент Bahlsen ударил тент
    expiry date 2027-07-01
    Andante Andante Ladyfingers Andante Andante Ladyfingers
    220 g
    35,41zł/kg

    price: 7,79 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-24
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
    с сахаром 168 g
    33,21zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-23
    Bahlsen BAHLSEN печенье Bahlsen BAHLSEN печенье
    какао Krakuski 163 g
    29,94zł/kg

    price: 4,88 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-03-23
    Bahlsen Krakuski сердца Bahlsen Krakuski сердца
    молочном шоколаде Печенье с маслом в 171 g
    49,53zł/kg

    price: 8,47 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-01-25
    Bahlsen Кракуски Bahlsen Кракуски
    молочном шоколаде с добавлением цельнозерновой муки Флорианки Печенье в 171 g
    43,92zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-06
    Bahlsen Кракус Bahlsen Кракус
    Кокосовое печенье 168 g
    32,32zł/kg

    price: 5,43 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-04-17
    Bahlsen Кракуски Bahlsen Кракуски
    Десерт Печенье с сахаром 200 g
    26,50zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-04-25
    Bahlsen Krakuski Зерновое Bahlsen Krakuski Зерновое
    хлопьями печенье с овсяными 201 g
    25,52zł/kg

    price: 5,13 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-16
    Bahlsen Кракус Bahlsen Кракус
    печенье с ароматом масла 201 g
    24,83zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2027-05-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5