виноградных косточек Monini масло из виноградных косточек

Monini
41виноградных косточек Monini масло из виноградных косточек
Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
виноградных косточек Monini масло из виноградных косточеквиноградных косточек Monini масло из виноградных косточек
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-10-22

pojemność

cena za litr

36,38 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80110910

price: 18,19 zł

18.19 PLN 2027-10-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone11 g
Jednonienasycone24 g
Wielonienasycone57 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E5 mg*
*42 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
Features:źródło witaminy E
brand:Monini
Storage:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Type of packaging:Butelka
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini Delicato оливковое Monini Delicato оливковое
    отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом масло с первого холодного 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-06
    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    первого холодного отжима Vergine Оливковое масло 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini классико Monini классико
    холодного отжима оливковое масло с первого 500 ml
    62,52zł/l

    price: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    do gotowania 500 ml
    39,98zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    słonecznikowy 500 ml
    35,64zł/l

    price: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Bio Planete Био Planete Bio Planete Био Planete
    BIO оливковое масло для жарки 500 ml
    94,28zł/l

    price: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-01
    Bio Planete Planete Bio Масло Bio Planete Planete Bio Масло
    BIO
    Planete Bio Масло для жарки BIO Ghee Planete Bio Масло для жарки BIO Ghee
    для жарки BIO Ghee 500 ml
    85,12zł/l

    price: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini масло Monini масло
    виноградных косточек 1 litr

    price: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-22
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Monini Оливковое Monini Оливковое
    отжима Monini Classico спрей масло первого холодного 200 ml
    89,00zł/l

    price: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-08-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5