большой пудинг и сливочный

Delecta
43большой пудинг и сливочный
Nasz budyń o aksamitnej konsystencji to porcja na 3/4 l mleka. Zdecyduj o jego słodkości dodając odpowiednią ilość cukru. Ten pyszny deser przygotuj dla siebie lub swoich bliskich, ot tak... prosto z serca.
большой пудинг и сливочныйбольшой пудинг и сливочный
masa netto

masa netto

64 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

29,06 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983000194

5900983000194

price: 1,86 zł

1.86 PLN 2027-11-30 NewCondition
skrobia, aromat, barwnik: ryboflawiny
Wartości odżywcze (%)Bez dodatku cukru Na 100 g
Wartość energetyczna324 kJ / 80 kcal
Tłuszcz1,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
Węglowodany12 g
w tym cukry4,7 g
Białko3,3 g
Sól0,11 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
** Z mlekiem 2 % tłuszczu.
ok. 845 g produktu po przyrządzeniu (6 porcji)

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Nasz budyń o aksamitnej konsystencji to porcja na 3/4 l mleka. Zdecyduj o jego słodkości dodając odpowiednią ilość cukru. Ten pyszny deser przygotuj dla siebie lub swoich bliskich, ot tak... prosto z serca.
Features:duży 6 porcji, bez dodatku cukru, aksamitny, bez grudek
brand:Delecta
Legally regulated product name:Budyń o smaku śmietankowym w proszku.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Przygotuj: 0,75 l zimnego mleka (3 szklanki) i 3 łyżki cukru (ok. 45 g) 1. Rozmieszaj zawartość torebki w 1 szklance mleka. 2. Zagotuj pozostałe mleko z cukrem. Zestaw garnek z ognia i wlej rozmieszany proszek. Całość chwilę gotuj, ciągle mieszając. 3. Gotowy budyń wlej do salaterek. Dobre rady: Nie przypalisz budyniu, jeśli przed wlaniem mleka wypłuczesz zimną wodą dno garnka. Możesz przygotować pyszny krem do ciasta, miksując przestudzony budyń z kostką masła. Zamiast cukrem, deser możesz posłodzić miodem lub syropem klonowym. Wówczas budyń ugotuj na mniejszej ilości mleka (0,65 l).
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Delecta большой вкус Delecta большой вкус
    выдумки пудинг 64 g
    28,75zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-07-30
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-02-25
    Amylon Amylon Cream pudding BIO Amylon Amylon Cream pudding BIO
    без глютена 40 g
    103,75zł/kg

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    доктор Oetker пудинг пудинг 45 g
    35,33zł/kg

    price: 1,59 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Amylon Амилон Amylon Амилон
    глютена Ванильный пудинг БИО без 40 g
    108,75zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO глютен Amylon Amylon BIO глютен
    Шоколадный пудинг 40 g
    99,75zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-01-20
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    expiry date 2028-01-31
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт с chocoloate вкус 670 g
    13,42zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт Йогурт 640 g
    13,89zł/kg

    price: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
    заменить 500 g
    12,76zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт дрожжей 600. g
    15,57zł/kg

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
    Delecta Cream Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    price: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    expiry date 2027-06-30
    Delecta снежок Delecta снежок
    порошок оригинальный десерт 51 g
    41,96zł/kg

    price: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Delecta кексы с Delecta кексы с
    стружкой начинкой из шоколадной 280 g
    29,79zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5