большой лист пряники

Delecta
53большой лист пряники
большой лист пряникибольшой лист пряники
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

13,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983002907

5900983002907

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % (cynamon, goździki, kolendra, pieprz, imbir), substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar, miód w proszku 0,1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu Na 100 g
Wartość energetyczna1678 kJ
Wartość energetyczna401 kcal
Tłuszcz20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,0 g
Węglowodany48 g
w tym cukry27 g
Białko6,1 g
Sól1,11 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Wartości odżywcze liczone ze składnikami podanymi w wersji podstawowej (z margaryną 80 % tł.).
ok. 1100 g produktu po przygotowaniu (30 porcji)

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
pyszna klasyka
brand:Delecta
About the brand:Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca.
Legally regulated product name:Piernik. Mieszanka do domowego wypieku ciasta.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz bok torebki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Nasz przepis na piernik Przygotuj: Do ciasta: 3 jaja, 175 ml wody, 250 g margaryny (lub masła). Do dekoracji proponujemy: polewę smak ciemnej czekolady Delecta. Sposób przygotowania: Rozpuść i ostudź margarynę. W wysokim naczyniu wymieszaj wodę z margaryną, dodaj jaja, wsyp zawartość opakowania i miksuj ok. 4 min. Gotową masę przełóż do wyłożonej papierem do pieczenia blachy o wymiarach ok. 25 x 35 cm. Wstaw do lekko podgrzanego piekarnika i piecz w temp. 170-180°C przez ok.40-45 min (sprawdź patyczkiem, czy ciasto jest upieczone). Baw się smakiem! Udekoruj cukrem pudrem. Przełóż ciasto powidłami śliwkowymi. Idealnie smakuje z dodatkiem orzechów.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе долива порошковых невыпеченный чизкейк с 195 g
    35,85zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт с chocoloate вкус 670 g
    13,42zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт Йогурт 640 g
    13,89zł/kg

    price: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт дрожжей 600. g
    15,57zł/kg

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Delecta кексы с Delecta кексы с
    стружкой начинкой из шоколадной 280 g
    29,79zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-28
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    красителя красного пищевого 10 g
    582,00zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    зеленый пищевой краситель 10 g
    582,00zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-30
    Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
    приготовления Чизкейк быстрого 190 g
    36,79zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
    заменить 500 g
    12,76zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
    Delecta Cream Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    price: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-30
    Delecta снежок Delecta снежок
    порошок оригинальный десерт 51 g
    41,96zł/kg

    price: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta цикорий кофе Delecta цикорий кофе
    Kujawianka 200 g
    14,95zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Delecta большой Delecta большой
    пудинг и сливочный 64 g
    29,06zł/kg

    price: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-11-30
    Delecta Delecta лимонная Delecta Delecta лимонная
    кислота 20 g
    58,50zł/kg

    price: 1,17 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-05-30
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta Delecta 2-1 Delecta Delecta 2-1
    Гелеобразование сахар 500 г 500 g
    10,78zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-30
    Delecta Delecta Пекарский Delecta Delecta Пекарский
    порошок 30 г 30 g
    50,67zł/kg

    price: 1,52 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5