Sonko свет 7 зерна хлеб

Sonko
44Sonko свет 7 зерна хлеб
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - jedna kromka to 24 kcal - bez dodatku cukrów* *zawiera naturalnie występujące cukry
Sonko свет 7 зерна хлебSonko свет 7 зерна хлеб
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-24

pojemność

cena za kilogram

40,53 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180200506

5902180200506

price: 6,89 zł

6.89 PLN 2027-03-24 NewCondition
Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
хлеб 170 g
42,53zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-09-06
57,9 % mąka żytnia, 15 % kaszka kukurydziana, 9 % mąka pszenna, 7 % pełnoziarnista mąka pszenna, woda, 3 % mąka jęczmienna, 2 % mąka z amarantusa, 2 % inulina, 1 % mąka gryczana, 1 % mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1540 kJ
Wartość energetyczna363 kcal
Tłuszcz, w tym:0,9 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:77,6 g
- cukry<0,5 g
Błonnik6,0 g
Białko8,2 g
Sól1,0 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - jedna kromka to 24 kcal - bez dodatku cukrów* *zawiera naturalnie występujące cukry
Features:wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukrów*, *zawiera naturalnie wystepujące cukry
brand:SONKO
About the brand:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Legally regulated product name:SONKO Pieczywo lekkie 7ziaren 170g
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
    expiry date 2027-05-17
    Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
    хлеб 170 g
    41,53zł/kg

    price: 7,06 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-22
    Sonko Sonko свет из Sonko Sonko свет из
    хрустящие хлебцы непросеянной муки 170 g
    40,47zł/kg

    price: 6,88 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-09-01
    Sonko Сонко Цельный Sonko Сонко Цельный
    expiry date 2027-08-03
    Sonko Легкий хлеб Sonko Легкий хлеб
    Сонко с полбой и тыквой 170 g
    40,47zł/kg

    price: 6,88 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-08-09
    Sonko Sonko свет хлеб с Sonko Sonko свет хлеб с
    семенами подсолнечника 170 g
    40,47zł/kg

    price: 6,88 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-05-15
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки природные 130 g
    36,15zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-09-15
    Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
    вафли с морской солью 130 g
    37,08zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-09-25
    Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
    Сонко Кантри 4х100г 400 g
    14,58zł/kg

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-01
    Sonko Сонко Sonko Сонко
    длиннозерный белый рис 1 kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-02
    Sonko рисовые Sonko рисовые
    лепешки из семян тыквы 130 g
    37,31zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-12
    Sonko жареные Sonko жареные
    чехлы гречневая крупа 4 х 100 г 400 g
    16,13zł/kg

    price: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5