Монте молочно десерт с шоколадом и орехами

Zott
44Монте молочно десерт с шоколадом и орехами
Монте молочно десерт с шоколадом и орехамиМонте молочно десерт с шоколадом и орехами
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

28,87 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40145990

price: 4,33 zł

buy 12 szt. for 4.26 zł/szt
4.33 PLN 2026-11-07 NewCondition
Zott
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-10-31
    Zott десерт с Zott десерт с
    ванильным короны 175 g
    17,09zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    price: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-16
    Zott Шоколадный Zott Шоколадный
    десерт с короной 175 g
    17,71zł/kg

    price: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-31
    Zott Монте молочно Zott Монте молочно
    десерт 6 чашек шоколада 55 g
    154,91zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    SmakiJa пудинг с SmakiJa пудинг с
    малиновым соусом 130 g
    26,23zł/kg

    price: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-25
    Zott Монте макс Zott Монте макс
    молочный десерт 4 чашки 400 g
    23,73zł/kg

    price: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-14
    Zott Zott Jogobella Zott Zott Jogobella
    клубничный йогурт лактозы 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella Йогурт Zott Zott Jogobella Йогурт
    малиновый безлактозное 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella Zott Zott Jogobella
    вишневый йогурт лактозы 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella йогурт Zott Zott Jogobella йогурт
    персик лактозы 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    price: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-11-01
    Zott Молочный десерт Zott Молочный десерт
    Zott Belriso с рисом 200 g
    18,35zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-18
    Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
    z ryżem 200 g
    17,85zł/kg

    price: 3,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-05
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5