Инка Молочный напиток на основе крупяного кофе с молоком

Inka
52Инка Молочный напиток на основе крупяного кофе с молоком
Idealna dla całej rodziny Pyszny mleczny smak Od rana do nocy
Инка Молочный напиток на основе крупяного кофе с молокомИнка Молочный напиток на основе крупяного кофе с молоком
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-19

pojemność

cena za kilogram

51,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154042098

5901154042098

price: 10,31 zł

10.31 PLN 2028-02-19 NewCondition
serwatka w proszku (z mleka), cukier, tłuszcz kokosowy, rozpuszczalna kawa zbożowa 12 % [zboża 93% (jęczmień, żyto) cykoria], mleko odtłuszczone w proszku 3,4 %, sól, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu instant
wartość energetyczna2029 kJ/484 kcal
tłuszcz 22 g
w tym kwasy nasycone 20 g
węglowodany 66 g
w tym cukry 57 g
błonnik 1,5 g
białko 5,6 g
sól 0,86 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
200 g Inki mlecznej to około 10 porcji.

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Żyto : Zawiera
Idealna dla całej rodziny Pyszny mleczny smak Od rana do nocy
Features:naturalnie smaczna
brand:Inka
Storage:Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 5 łyżeczek inki (20 g) 1. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (150 ml). Wymieszaj!
Type of packaging:Torba
Producer's address:Grana Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Return address:Grana Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Inka Inka Classic Inka Inka Classic
    растворимый зерновой кофе 200 g
    51,75zł/kg

    price: 10,35 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-03-04
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta цикорий кофе Delecta цикорий кофе
    Kujawianka 200 g
    14,95zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Inka Inka Caramel Inka Inka Caramel
    с карамелью растворимый злаковый кофе 200 g
    51,55zł/kg

    price: 10,31 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-08
    Inka Кокосовый Inka Кокосовый
    зерновой кофе Inka 200 g
    51,55zł/kg

    price: 10,31 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-02-14
    Inka Inka Classic Inka Inka Classic
    растворимый зерновой кофе 150 g
    39,93zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-08-07
    Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
    заменить 500 g
    12,76zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Alce Nero Органический Alce Nero Органический
    растворимый кофе заменить 125 g
    145,76zł/kg

    price: 18,22 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-04-17
    Inka Растворимый Inka Растворимый
    обогащенный магнием кофе Inka Magne из злаков, 100 g
    103,70zł/kg

    price: 10,37 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-08-06
    Inka Inka Fiber. Inka Inka Fiber.
    обогащенный клетчаткой. Растворимый зерновой кофе, 100 g
    99,90zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-04-22
    Inka Inka Calcium, Inka Inka Calcium,
    злаков, обогащенный кальцием и витаминами растворимый кофе из 100 g
    93,60zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-02
    Inka Напиток Inka Oat Oat Inka Напиток Inka Oat Oat
    без лактозы с кальцием и витаминами 1 litr
    8,00zł/l

    price: 8 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date
    2027-08-05
    Inka Инка Соевый Inka Инка Соевый
    витаминами без лактозы напиток с кальцием и 1 litr

    price: 8,70 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-04-28
    Inka Inka Chocolate Inka Inka Chocolate
    с шоколадом растворимый зерновой кофе 200 g
    58,65zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-17
    Inka Inka Bio Classic Inka Inka Bio Classic
    растворимый зерновой кофе 100 g
    122,20zł/kg

    price: 12,22 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-22
    Inka Биорастворимый Inka Биорастворимый
    цикорий Inka 100 g
    157,50zł/kg

    price: 15,75 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2029-07-08
    Inka Inka растворимый Inka Inka растворимый
    злаковый кофе без глютена 100 g
    122,20zł/kg

    price: 12,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5