nussbeisser молочный шоколад с цельными лесными орехами

Alpen Gold
55
Doskonała nussbeisser молочный шоколад с цельными лесными орехами
55
polecam :)nussbeisser молочный шоколад с цельными лесными орехами
413nussbeisser молочный шоколад с цельными лесными орехами
Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi - chrupiące, intensywne i przepyszne połączenie. Wyjątkowy smak, który czeka na Ciebie. Każdy kawałek czekolady Nussbeisser wypełniają po brzegi całe orzechy. Nie czekaj, przełam tabliczkę po swojemu i daj się porwać chrupiącym doznaniom. Nussbeisser - czekolada z okienkiem. Okienko na porywający smak. Otwórz sie na wyjatkowe orzechowo-czekoladowe połączenie. Chwile z czekoladą Nussbeisser to pełnia smaku w każdym kawałku.
nussbeisser молочный шоколад с цельными лесными орехамиnussbeisser молочный шоколад с цельными лесными орехами
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-13

pojemność

cena za kilogram

77,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903189076314

5903189076314

price: 7,75 zł

7.75 PLN 2027-05-13 NewCondition
cukier, ORZECHY LASKOWE (23 %), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz MLECZNY, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), aromat. Masa kakaowa w czekoladzie mlecznej minimum 25 %. OPRÓCZ TŁUSZCZU KAKAOWEGO ZAWIERA TŁUSZCZE ROŚLINNE.MOŻE ZAWIERAĆ INNE ORZECHY
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2320 kJ
557 kcal
Tłuszcz36.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone14.00 g
Węglowodany49.00 g
Cukry ogółem47.00 g
Błonnik3.90 g
Białko7.70 g
Równoważna zawartość soli0.20 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi - chrupiące, intensywne i przepyszne połączenie. Wyjątkowy smak, który czeka na Ciebie. Każdy kawałek czekolady Nussbeisser wypełniają po brzegi całe orzechy. Nie czekaj, przełam tabliczkę po swojemu i daj się porwać chrupiącym doznaniom. Nussbeisser - czekolada z okienkiem. Okienko na porywający smak. Otwórz sie na wyjatkowe orzechowo-czekoladowe połączenie. Chwile z czekoladą Nussbeisser to pełnia smaku w każdym kawałku.
brand:Alpen Gold
Legally regulated product name:Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Dorota , 2022-12-21 17:10:19Doskonała
  • Marzena , 2015-09-13 15:33:15polecam :)



Schogetten шоколад Schogetten шоколад
expiry date 2026-12-31
Wedel Легендарная Wedel Легендарная
вафля, фаршированные орехами и Ведели молочного шоколада 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-31
Ritter Молочный Ritter Молочный
миндалем шоколад Ritter Sport с цельным 100 g
96,70zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-19
Wedel шоколад Ирис Wedel шоколад Ирис
expiry date 2027-01-14
Milka Шоколад Milka Шоколад
Клубника - Йогурт 100 g
67,80zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-08
Milka Милка Milka Милка
Шоколадный Йогурт 100 g
71,60zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-10
Wedel Молочный Wedel Молочный
начинкой шоколад Wedel с малиновой 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5