Органический органический цельнозерновой рис басмати

Ekologiko
41Органический органический цельнозерновой рис басмати
Органический органический цельнозерновой рис басматиОрганический органический цельнозерновой рис басмати
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

19,98 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231774

5903111231774

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-02-27 NewCondition
Ryż basmati pełnoziarnisty* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати безглютеновый белый рис 500 g
    23,76zł/kg

    price: 11,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-04
    Bio Planet Bio Planet Белый Bio Planet Bio Planet Белый
    BIO жасминовый рис без глютена 500 g
    21,44zł/kg

    price: 10,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    круглый коричневый рис БИО 500 g
    22,48zł/kg

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-12
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    длиннозерный белый рис безглютеновый 500 g
    18,44zł/kg

    price: 9,22 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-28
    Bio Planet белый рис Bio Planet белый рис
    круглый экологическая 500 g
    18,58zł/kg

    price: 9,29 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-10
    Bio Planet Bio Planet Rice Bio Planet Bio Planet Rice
    Арборио ризотто BIO 500 g
    34,94zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-10
    Melvit Melvit Płatki ryżowe Melvit Melvit Płatki ryżowe
    500 g
    15,68zł/kg

    price: 7,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-01-28
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    Органические басмати 500 g
    26,72zł/kg

    price: 13,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-28
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
    BIO
    Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
    soczewica 400 g
    23,00zł/kg

    price: 9,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczny Ekologiko Ekologiko Ekologiczny
    BIO
    Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
    kuskus 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-11
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    тростниковый сахар Органический коричневый 500 g
    18,94zł/kg

    price: 9,47 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-02-27
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    Органические мюсли, фрукты 300 g
    35,70zł/kg

    price: 10,71 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-03-30
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    мюсли Органические Тропические 300 g
    27,83zł/kg

    price: 8,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-25
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    помидоры Органические сушеные 80 g
    99,88zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-31
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    BIO
    Ekologiko Органические длиннозерный белый рис Ekologiko Органические длиннозерный белый рис
    белый рис Органические длиннозерный 500 g
    16,32zł/kg

    price: 8,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5