Sonko свет ржаной хлеб

Sonko
55
5Sonko свет ржаной хлеб
44Sonko свет ржаной хлеб
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatków cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukrów
Sonko свет ржаной хлебSonko свет ржаной хлеб
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-09

pojemność

cena za kilogram

43,18 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180210505

5902180210505

price: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-09-09 NewCondition
Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
хлеб 170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-22
60,1 % mąka żytnia, mąka pszenna, woda, 2,6 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1499 kJ
Wartość energetyczna354 kcal
Tłuszcz, w tym:0,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany, w tym:74,2 g
- cukry<0,5 g
Błonnik8,9 g
Białko8,7 g
Sól1,0 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatków cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukrów
Features:wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukrów*, *zawiera naturalnie występujące cukry
brand:Sonko
About the brand:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Legally regulated product name:Pieczywo lekkie żytnie. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • aleksandra , 2022-08-10 14:07:155



Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
expiry date 2027-03-24
Sonko Sonko свет из Sonko Sonko свет из
хрустящие хлебцы непросеянной муки 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-09-01
Sonko Сонко Цельный Sonko Сонко Цельный
expiry date 2027-08-03
Sonko Легкий хлеб Sonko Легкий хлеб
Сонко с полбой и тыквой 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-08-09
Sonko Sonko свет хлеб с Sonko Sonko свет хлеб с
семенами подсолнечника 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-05-15
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки природные 130 g
36,15zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
62
expiry date 2027-09-15
Sonko Сонко рисовые Sonko Сонко рисовые
вафли с морской солью 130 g
37,08zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-25
Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
Сонко Кантри 4х100г 400 g
14,58zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-01
Sonko Сонко Sonko Сонко
длиннозерный белый рис 1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Sonko рисовые Sonko рисовые
лепешки из семян тыквы 130 g
37,31zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-12
Sonko жареные Sonko жареные
чехлы гречневая крупа 4 х 100 г 400 g
16,13zł/kg

price: 6,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5