промывочной жидкости спортивную одежду

Sodasan

Specjalny płyn do prania tkanin funkcjonalnych i odzieży sportowej wykonanych z tkanin naturalnych i mieszanych we wszystkich temperatu-rach. Szczególnie dobrze nadaje się do prania tkanin mikro fibrowych, ubrań wykonanych z membran (np. Gore-Tex, Sympatex). Higienicznie oczyszcza głęboko włókna ubrań, neutralizując nieprzyjemne zapachy, bez negatywnego wpływu na właściwości tkanin tj. odporność na wiatr, wodę i właściwości oddychające. Odpowiedni do zastosowań automatycznych jak i ręcznego prania. Pozbawiony całkowicie  rozjaśniaczy optycznych i środków zmiękczających tkanin.

Dozowanie: 1 nakrętka (ok. 35ml.) na wkład 4-5 kg prania. W przypadku silnego zabrudzenia, dawkę można zwiększyć do 2 nakrętek (ok. 70ml.). Ekologiczne produkty do prania i czyszczenia certyfikowane przez Ecocert Greenlife według standartów Ecocert dostępne są http://detergents.ecocert.com/en. Produkt certyfikowany przez: Ecocert, Vegan Society oraz Ecogarantie - Certisys.

промывочной жидкости спортивную одеждупромывочной жидкости спортивную одежду
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

49,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886015509

4019886015509

price: 36,90 zł

36.90 PLN NewCondition

>30% woda, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne (Tenzydy cukrowe), anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego), <5% alkohol, ekstrakt drożdżowy, naturalne olejki eteryczne w skład których wchodzą: Citral, Limonen; Citral. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.


brand:Sodasan
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
для мытья шерсти и деликатных тканей Экологическая жидкость 750 ml
35,40zł/l

price: 26,55 zł

PLN
1
1
Almawin Almawin Laundry духи Almawin Almawin Laundry духи
Вербена Эко концентрат 750 ml
36,75zł/l

price: 27,56 zł

PLN
1
1
Calgon Calgon для Calgon Calgon для
смягчения воды порошок 2в1 500 g
28,48zł/kg

price: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan универсальная Sodasan универсальная
моющего средства моющая жидкость Цвет 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan промывочная Sodasan промывочная
чувствительны жидкость цвета 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Органические Sodasan Органические
Wirek Маленькая Wirek Маленькая
промывочная жидкость Черная ткань 30% бесплатно джакузи ланолин 1 l

price: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek Маленькая Wirek Маленькая
стиральная жидкие деликатных тканей 30% бесплатно джакузи ланолин 1 l

price: 8,28 zł

PLN
1
8
Sodasan экологичный Sodasan экологичный
основе органических уксуса чистящее средство на 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Органический Sodasan Органический
лосьон для чистки 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan очистки Sodasan очистки
ванной спрей жидкости душевые кабины и 500 ml
41,24zł/l

price: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Органическая Sodasan Органическая
жидкие органические Оливковое Чувствительный косметика мыло завод 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
лемонграсса и имбиря BIO мыло Sodasan Cosmetics с ароматом 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ароматом миндаля и авокадо BIO органическое мыло с 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan универсальный Sodasan универсальный
очиститель чувствительны 1 litr

price: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan экологически Sodasan экологически
посуды с запахом лимона био чистые жидкости для мытья 1 litr

price: 22,70 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5