Мелла желе в шоколаде оранжевый

Jutrzenka
55
polecam :)Мелла желе в шоколаде оранжевый
52Мелла желе в шоколаде оранжевый
Мелла желе в шоколаде оранжевыйМелла желе в шоколаде оранжевый
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

72,53 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900352001814

5900352001814

price: 13,78 zł

13.78 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 19 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; aromat), woda, sok pomarańczowy 6% z zagęszczonego soku pomarańczowego, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyny, stabilizator: cytryniany sodu, atomat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1542 kJ / 366 kcal
Tłuszcz7,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,3 g
Węglowodany72 g
- w tym cukry60 g
Białko0,8 g
Sól0,16 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
mniejsze opakowanie tyle samo galaretek, z sokiem owocowym
brand:Goplana
Legally regulated product name:Galaretka o smaku pomarańczowym w czekoladzie.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:34:12polecam :)



Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
шоколаде черной смородины 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
шоколаде вишни 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
шоколаде лимона 190 g
74,37zł/kg

price: 14,13 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-30
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство абрикос 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-12-31
Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
160 g
57,88zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-30
Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
арахиса вафли 180 g
23,39zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-30
Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
сливки вафли 180 g
23,72zł/kg

price: 4,27 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Jutrzenka | Вафли семья Jutrzenka | Вафли семья
expiry date 2027-07-30
Jutrzenka | Семейные Jutrzenka | Семейные
вафли какао - крем 180 g
26,06zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Jutrzenka вафли | семья Jutrzenka вафли | семья
со вкусом лимона 180 g
24,89zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
23
expiry date 2027-07-30
Jutrzenka вафли | семья Jutrzenka вафли | семья
со вкусом клубники - крема 180 g
24,39zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-07-30
Jutrzenka вафли | семья Jutrzenka вафли | семья
со вкусом кокоса 180 g
24,72zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5