Зотт пить молочного напитка с шоколадом и лесными орехами

Monte
Зотт пить молочного напитка с шоколадом и лесными орехамиЗотт пить молочного напитка с шоколадом и лесными орехами
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2026-11-12

pojemność

cena za litr

18,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500041780

4014500041780

price: 3,62 zł

3.62 PLN 2026-11-12 NewCondition
mleko (90 %), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, czekolada w proszku (0,9 %), zmielone orzechy laskowe (0,7 %), skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: karagen, aromat
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 ml:
wartość energetyczna 349 kJ/83 kcal
tłuszcz 2,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
węglowodany 11,7 g
- w tym cukry 10,2 g
białko 4,0 g
sól 0,18 g
wapń 120 mg (15%**)
**Dzienna referencyjna wartość spożycia (dla osób dorosłych)

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Zott Monte
Legally regulated product name:Napój mleczny z czekoladą i orzechami laskowymi. Produkt UHT.
Storage:Należy spożyć do: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +4 °C do +8 °C. Produkt zamknięty i niechłodzony należy spożyć do 8 godzin.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć!
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:
Return address:
Zott Молочный десерт Zott Молочный десерт
Zott Belriso с рисом 200 g
18,35zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-18
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,85zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-05
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

price: 3,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-30
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

price: 3,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

price: 3,52 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-15
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-11-07
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-10-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5