Лиснер Ох, мама! Овощной салат с яйцом

Lisner
49Лиснер Ох, мама! Овощной салат с яйцом
Лиснер Ох, мама! Овощной салат с яйцом Лиснер Ох, мама! Овощной салат с яйцом
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

25,50 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344028676

5900344028676

price: 3,57 zł

buy 6 szt. for 3.52 zł/szt
3.57 PLN 2026-11-07 NewCondition
35,5 % ziemniaki gotowane, olej rzepakowy, 19,4 % marchew gotowana, woda, 7,3 % seler gotowany, 4,5 % jaja gotowane, cukier, sól, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, 0,4 % szczypiorek, żółtko jaja, pieprz, ekstrakt z marchwi, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu, mleczan sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia941 kJ/228 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry3,5 g
Białko1,8 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
jajko
brand:Lisner
Legally regulated product name:Sałatka warzywna z jajkiem.
Storage:Należy spożyć do: data podana na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Lisner Лиснер О мама! Lisner Лиснер О мама!
    Польский овощной салат 140 g
    25,50zł/kg

    price: 3,57 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-09
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    кукурузой мама! Овощной салат с 140 g
    26,21zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-01
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    с белокочанной капустой мама! Вегетарианский салат 140 g
    26,21zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-08
    REDUCED PRICE -10%
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    чесноком мама! Яичный салат с 140 g
    31,43zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-12
    Lisner Салат Лиснер с Lisner Салат Лиснер с
    ветчиной и яйцом 140 g
    34,36zł/kg

    price: 4,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-06
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    мама! Салат Гирос с курицей 140 g
    34,43zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
    микс из моркови и гороха 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
    Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Lisner сельдь в Lisner сельдь в
    сметанном соусе 300 g
    37,53zł/kg

    price: 11,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-11
    Lisner филе сельди в Lisner филе сельди в
    горчичном соусе 300 g
    38,07zł/kg

    price: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-25
    Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
    expiry date 2026-11-11
    Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
    маринаде в ароматическом пряном 400 g
    36,53zł/kg

    price: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-27
    Lisner Lisner
    expiry date 2026-10-31
    Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
    яйца бутерброд с луком 80 g
    54,75zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-09
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5