Лиснер Ох, мама! Яичный салат с чесноком

Lisner
43Лиснер Ох, мама! Яичный салат с чесноком
Лиснер Ох, мама! Яичный салат с чесноком Лиснер Ох, мама! Яичный салат с чесноком
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

31,43 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344006834

5900344006834

price: 4,40 zł

4.40 PLN 2026-10-12 NewCondition
40,5 % ziemniaki gotowane, 25 % jaja gotowane, olej rzepakowy, woda, cukier, 2 % cebula marynowana, sól, błonnik pszenny (bezglutenowy), ocet spirytusowy, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, 0,3 % szczypiorek, skrobia modyfikowana, pieprz, ekstrakt z papryki, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia1099 kJ/266 kcal
Tłuszcz23,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,3 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry3,7 g
Białko4,0 g
Sól1,3 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Lisner
Legally regulated product name:Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparation and use:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    мама! Овощной салат с яйцом 140 g
    25,50zł/kg

    price: 3,57 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-11-07
    Lisner Лиснер О мама! Lisner Лиснер О мама!
    Польский овощной салат 140 g
    25,50zł/kg

    price: 3,57 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-09
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    кукурузой мама! Овощной салат с 140 g
    26,21zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-01
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    с белокочанной капустой мама! Вегетарианский салат 140 g
    26,21zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-08
    Lisner Салат Лиснер с Lisner Салат Лиснер с
    ветчиной и яйцом 140 g
    34,36zł/kg

    price: 4,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-06
    Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
    мама! Салат Гирос с курицей 140 g
    34,43zł/kg

    price: 4,82 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-26
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Lisner сельдь в Lisner сельдь в
    сметанном соусе 300 g
    37,53zł/kg

    price: 11,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-11
    Lisner филе сельди в Lisner филе сельди в
    горчичном соусе 300 g
    38,07zł/kg

    price: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-25
    Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
    expiry date 2026-11-11
    Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
    маринаде в ароматическом пряном 400 g
    36,53zł/kg

    price: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-27
    Lisner Lisner
    expiry date 2026-10-31
    Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
    яйца бутерброд с луком 80 g
    54,75zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-09
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5