Лиснер Ох, мама! Вегетарианский салат с белокочанной капустой

Lisner
15
Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.Лиснер Ох, мама! Вегетарианский салат с белокочанной капустой
32Лиснер Ох, мама! Вегетарианский салат с белокочанной капустой
Лиснер Ох, мама! Вегетарианский салат с белокочанной капустой Лиснер Ох, мама! Вегетарианский салат с белокочанной капустой
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

26,21 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344028751

5900344028751

price: 3,67 zł

buy 6 szt. for 3.62 zł/szt
3.67 PLN 2026-11-08 NewCondition
33% kapusta biała, olej rzepakowy, 13 % marchew gotowana, 8,5 % seler gotowany, woda, 6 % kukurydza konserwowa, cukier, 4 % ogórek konserwowy, sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia916 kJ / 222 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,5 g
Białko0,8 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Lisner
Legally regulated product name:Sałatka z białą kapustą i warzywami.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparation and use:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Danuta Chmura , 2026-08-20 12:28:48Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.



Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
мама! Овощной салат с яйцом 140 g
25,50zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2026-11-07
Lisner Лиснер О мама! Lisner Лиснер О мама!
Польский овощной салат 140 g
25,50zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-09
Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
кукурузой мама! Овощной салат с 140 g
26,21zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-01
REDUCED PRICE -10%
Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
чесноком мама! Яичный салат с 140 g
31,43zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-12
Lisner Салат Лиснер с Lisner Салат Лиснер с
ветчиной и яйцом 140 g
34,36zł/kg

price: 4,81 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-06
Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
мама! Салат Гирос с курицей 140 g
34,43zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Lisner сельдь в Lisner сельдь в
сметанном соусе 300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-07
Lisner филе сельди в Lisner филе сельди в
горчичном соусе 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-25
Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
expiry date 2026-11-11
Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
маринаде в ароматическом пряном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
яйца бутерброд с луком 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5