хрустящий хлеб 100% цельного зерна ржи Delikatess

Wasa
55
5хрустящий хлеб 100% цельного зерна ржи Delikatess
58хрустящий хлеб 100% цельного зерна ржи Delikatess
Cienkie i chrupiące żytnie pieczywo o dekilatnym smaku. Doskonale komponuje się z różnymi dodatkami, pozwalając na dużą kreatywność!
хрустящий хлеб 100% цельного зерна ржи Delikatessхрустящий хлеб 100% цельного зерна ржи Delikatess
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

36,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400122054

7300400122054

price: 7,70 zł

buy 12 szt. for 7.58 zł/szt
7.70 PLN 2027-04-30 NewCondition
pełnoziarnista mąka żytnia 110 g*, sól, *w g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1423 kJ/338 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany62 g
w tym cukry2,0 g
Błonnik20 g
Białko9,0 g
Sól1,0 g
100 g / % RWS**
Magnez95 mg / 25 %
Żelazo2,6 mg / 19 %
Cynk2,5 mg / 25 %
**RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 24 kromek po 8,8 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Cienkie i chrupiące żytnie pieczywo o dekilatnym smaku. Doskonale komponuje się z różnymi dodatkami, pozwalając na dużą kreatywność!
Features:bogate w błonnik, 100 % pełnoziarniste, cienkie i delikatne pieczywo żytnie
brand:Wasa
About the brand:Wasa w 100 % neutralna pod względem emisji CO2! Jako Wasa wierzymy, że nawet drobne rzeczy, takie jak pieczywo chrupkie, mogą mieć duże znaczenie. Dlatego dokładamy ciągłych starań, aby redukować i kompensować naszą emisję CO2 - z miłości do natury, dla nas i dla naszych dzieci. Teraz możesz cieszyć się smakiem w 100 % naturalnej pod względem emisji CO2 marki Wasa.
Legally regulated product name:Pieczywo chrupkie z pełnoziarnistej mąki żytniej.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz bok opakowania.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.

  • aleksandra , 2022-08-10 14:09:185



Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
100% цельная пшеница Спорт 275 g
37,09zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
REDUCED PRICE -10%
Wasa Хрустящие Wasa Хрустящие
всего пшеничная мука Оригинал хлебцы с преобладанием 275 g
33,35zł/kg

price: 9,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-31
Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
хлеб 170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-22
Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
expiry date 2027-03-24
Wasa Васа Светлый Wasa Васа Светлый
ржаной хлеб 110 g
60,73zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-09-30
Wasa Wasa pieczywo chrupkie Wasa Wasa pieczywo chrupkie
230 g
33,43zł/kg

price: 7,69 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-04-30
Wasa Хлеб Wasa Light, 7 Wasa Хлеб Wasa Light, 7
expiry date 2027-09-30
Wasa Хлебцы из Wasa Хлебцы из
пшеничной муки Wasa Light 110 g
61,45zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5