хрустящий хлеб 100% цельная пшеница Спорт

Wasa
21хрустящий хлеб 100% цельная пшеница Спорт
Odkryj Wasa Sport, nasze pełne smaku pieczywo chrupkie. Chcesz poznać jego sekret? Jest wypiekane z niewielkiej ilości składników. Więc jeśli chcesz sprawdzić jak smakuje prawdziwie rustykalne pieczywo chrupkie z mnóstwem błonnika - jest to pieczywo chrupkie właśnie dla Ciebie.
хрустящий хлеб 100% цельная пшеница Спортхрустящий хлеб 100% цельная пшеница Спорт
masa netto

masa netto

275 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

37,09 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400116534

7300400116534

price: 10,20 zł

10.20 PLN 2027-01-31 NewCondition
pełnoziarnista mąka żytnia 100 g*, otręby żytnie 5 g*, sól, drożdże, *w 100 g gotowego produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1389 kJ/333 kcal
Tłuszcz1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany60 g
- w tym cukry1,5 g
Błonnik20 g
Białko9,0 g
Sól1,2 g
100 g / % NRV**
Magnez100 mg/ 27 %
Żelazo2,8 mg/ 20 %
Cynk2,3 mg/ 23 %
**NRV = Referencyjna wartość odżywcza dla przeciętnej osoby dorosłej.
Opakowanie zawiera ok. 18 kromek po 15,3 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Odkryj Wasa Sport, nasze pełne smaku pieczywo chrupkie. Chcesz poznać jego sekret? Jest wypiekane z niewielkiej ilości składników. Więc jeśli chcesz sprawdzić jak smakuje prawdziwie rustykalne pieczywo chrupkie z mnóstwem błonnika - jest to pieczywo chrupkie właśnie dla Ciebie.
brand:Wasa
About the brand:Nasza filozofia – im mniej składników, tym lepiej! Wierzymy, że bogactwo smaku tkwi w naturalnych składnikach, dlatego stronimy od zbędnych dodatków.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer serii na boku opakowania.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Barilla Sverige AB, Dalagatan 100, 113 43 Stockholm, Sweden
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    REDUCED PRICE -10%
    Wasa Хрустящие Wasa Хрустящие
    всего пшеничная мука Оригинал хлебцы с преобладанием 275 g
    33,35zł/kg

    price: 9,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-31
    Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
    Delikatess 100% цельного зерна ржи 210 g
    36,67zł/kg

    price: 7,70 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-04-30
    Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
    expiry date 2027-05-17
    Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
    хлеб 170 g
    41,53zł/kg

    price: 7,06 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-22
    Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
    expiry date 2027-03-24
    Wasa Васа Светлый Wasa Васа Светлый
    ржаной хлеб 110 g
    60,73zł/kg

    price: 6,68 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2027-09-30
    Wasa Wasa pieczywo chrupkie Wasa Wasa pieczywo chrupkie
    230 g
    33,43zł/kg

    price: 7,69 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-04-30
    Wasa Хлеб Wasa Light, 7 Wasa Хлеб Wasa Light, 7
    expiry date 2027-09-30
    Wasa Хлебцы из Wasa Хлебцы из
    пшеничной муки Wasa Light 110 g
    61,45zł/kg

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-03-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5