Хрустящие хлебцы с преобладанием всего пшеничная мука Оригинал

Wasa
55
Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczneХрустящие хлебцы с преобладанием всего пшеничная мука Оригинал
51Хрустящие хлебцы с преобладанием всего пшеничная мука Оригинал
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
Хрустящие хлебцы с преобладанием всего пшеничная мука Оригинал Хрустящие хлебцы с преобладанием всего пшеничная мука Оригинал
masa netto

masa netto

275 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

33,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400118101

7300400118101

price: 9,17 zł

9.17 PLN 2026-12-31 NewCondition
pełnoziarnista mąka żytnia 77 g*, mąka żytnia 28 g*, drożdże, sól, *wg na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1415 kJ/336 kcal
Tłuszcz1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany62 g
- w tym cukry1,0 g
Błonnik19 g
Białko9,0 g
Sól1,0 g
Opakowanie zawiera około 25 porcji po 11,4 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
brand:Wasa
About the brand:Nasza filozofia – im mniej składników, tym lepiej! Wierzymy, że bogactwo smaku tkwi w naturalnych składnikach, dlatego stronimy od zbędnych dodatków.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer serii na boku opakowania.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Jakub , 2024-03-03 20:18:22Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczne



Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
100% цельная пшеница Спорт 275 g
37,09zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
Delikatess 100% цельного зерна ржи 210 g
36,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-04-30
Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
хлеб 170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-22
Sonko Sonko свет 7 зерна Sonko Sonko свет 7 зерна
expiry date 2027-03-24
Wasa Васа Светлый Wasa Васа Светлый
ржаной хлеб 110 g
60,73zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-09-30
Wasa Wasa pieczywo chrupkie Wasa Wasa pieczywo chrupkie
230 g
33,43zł/kg

price: 7,69 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-04-30
Wasa Хлеб Wasa Light, 7 Wasa Хлеб Wasa Light, 7
expiry date 2027-09-30
Wasa Хлебцы из Wasa Хлебцы из
пшеничной муки Wasa Light 110 g
61,45zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5