Хлеб Wasa Light, 7 зерен

Wasa
55
Pieczywo chrupkie, to mój chleb codziennyХлеб Wasa Light, 7 зерен
52Хлеб Wasa Light, 7 зерен
Wasa lekkie 7 ziaren - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Хлеб Wasa Light, 7 зерен  Хлеб Wasa Light, 7 зерен
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

60,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400483124

7300400483124

price: 6,68 zł

buy 10 szt. for 6.58 zł/szt
6.68 PLN 2027-09-30 NewCondition
mąka pszenna 29 g*, pełnoziarnista mąka pszenna 28 g*, mąka kukurydziana 21 g*, pełnoziarnista mąka żytnia 18 g*, pełnoziarnista mąka jęczmienna 5 g*, cukier, pełnoziarnista mąka z pszenicy orkisz 1 g* (pszenica), mąka z amarantusa 1 g*, mąka z komosy ryżowej 1 g*, sól, ekstrakt jabłkowy, olej słonecznikowy, *w 100 g gotowego produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1562 kJ/ 370 kcal
Tłuszcz3,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany70 g
- w tym cukry5,0 g
Błonnik10 g
Białko10 g
Sól1,2 g
**RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok 20 kromek po 5,6 g.

Jęczmień : Zawiera
Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wasa lekkie 7 ziaren - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Features:wieloziarniste pieczywo o lekkiej strukturze, 52 % pełnoziarniste, bogate w błonnik
brand:Wasa
About the brand:Wasa w 100 % neutralna pod względem emisji CO₂! Jako Wasa wierzymy, że nawet drobne rzeczy, takie jak pieczywo chrupkie, mogą mieć duże znaczenie. Dlatego dokładamy ciągłych starań, aby redukować i kompensować naszą emisję CO₂ - z miłości do natury, dla nas i dla naszych dzieci. Teraz możesz cieszyć się smakiem w 100 % neutralnej pod względem emisji CO₂ marki Wasa.
Legally regulated product name:Pieczywo chrupkie wieloziarniste.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Jakub , 2026-08-14 22:22:46Pieczywo chrupkie, to mój chleb codzienny



Wasa Васа Светлый Wasa Васа Светлый
ржаной хлеб 110 g
60,73zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-09-30
Wasa Хлебцы из Wasa Хлебцы из
пшеничной муки Wasa Light 110 g
61,45zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
100% цельная пшеница Спорт 275 g
37,09zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
REDUCED PRICE -10%
Wasa Хрустящие Wasa Хрустящие
всего пшеничная мука Оригинал хлебцы с преобладанием 275 g
33,35zł/kg

price: 9,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-31
Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
Delikatess 100% цельного зерна ржи 210 g
36,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-04-30
Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Wasa Wasa pieczywo chrupkie Wasa Wasa pieczywo chrupkie
230 g
33,43zł/kg

price: 7,69 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5