Wasa Doskonałe połącznie pełnoziarnistej mąki żytniej z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, o wysokiej zawartości Błonnika.
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

33,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400481441

7300400481441

price: 7,69 zł

7.69 PLN 2027-04-30 NewCondition
pełnoziarnista mąka żytnia 59 g*, otręby pszenne 27 g*, płatki owsiane 11 g*, nasiona sezamu 7 g*, kiełki pszenicy, sól, *w 100 g gotowego produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1397 kJ/333 kcal
Tłuszcz5,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany47 g
- w tym cukry2,6 g
Błonnik26 g
Białko12 g
Sól1,2 g
100 g / % RWS**
Magnez170 mg / 45 %
Żelazo5 mg / 36 %
Cynk4 mg / 40 %
Miedź0,5 mg / 50 %
**RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 23 kromek po 10 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Żyto : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Doskonałe połącznie pełnoziarnistej mąki żytniej z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, o wysokiej zawartości Błonnika.
Features:z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, 70 % pełnoziarniste, bogate w błonnik
brand:Wasa
Legally regulated product name:Pieczywo chrupkie z pełnoziarnistą mąką żytnią, otrębami pszennymi i płatkami owsianymi.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz bok opakowania.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Return address:
Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
100% цельная пшеница Спорт 275 g
37,09zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
REDUCED PRICE -10%
Wasa Хрустящие Wasa Хрустящие
всего пшеничная мука Оригинал хлебцы с преобладанием 275 g
33,35zł/kg

price: 9,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-31
Wasa хрустящий хлеб Wasa хрустящий хлеб
Delikatess 100% цельного зерна ржи 210 g
36,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-04-30
Sonko Sonko свет хлеб Sonko Sonko свет хлеб
expiry date 2027-05-17
Sonko Легкий хлеб Sonko Легкий хлеб
Сонко с полбой и тыквой 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-08-09
Sonko Sonko свет ржаной Sonko Sonko свет ржаной
хлеб 170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-22
Wasa Васа Светлый Wasa Васа Светлый
ржаной хлеб 110 g
60,73zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-09-30
Wasa Хлеб Wasa Light, 7 Wasa Хлеб Wasa Light, 7
expiry date 2027-09-30
Wasa Хлебцы из Wasa Хлебцы из
пшеничной муки Wasa Light 110 g
61,45zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5