Фермер свеклы целое

Rolnik
51Фермер свеклы целое
Фермер свеклы целоеФермер свеклы целое
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

16,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000021

5900919000021

price: 5,88 zł

buy 6 szt. for 5.79 zł/szt
5.88 PLN 2028-04-15 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna187 kJ
Wartość energetyczna44 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,3 g
w tym cukry8,3 g
Błonnik1,6 g
Białko1,1 g
Sól0,45 g

urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Buraki ćwikłowe marynowane, kulki. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 370 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Campomar Черные оливки Campomar Черные оливки
    Campomar Nature с БИО косточкой 350 g
    45,69zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-03
    Campomar природа Campomar природа
    косточек био зеленые оливки без 350 g
    36,14zł/kg

    price: 12,65 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-02
    Bio Europa Bio Europe Нут в Bio Europa Bio Europe Нут в
    рассоле в баночке BIO 350 g
    24,34zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-12-31
    Bio Planet Bio Planet
    350 g
    27,71zł/kg

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-12-31
    Alce Nero Alce Nero Зеленые Alce Nero Alce Nero Зеленые
    косточкой в БИО маринаде оливки Bella Di Cerignola с 350 g
    70,40zł/kg

    price: 24,64 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-28
    Bio Planet Фасоль Bio Planet Bio Planet Фасоль Bio Planet
    в рассоле BIO 350 g
    24,34zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-31
    Campomar Campomar Nature Campomar Campomar Nature
    нарезанный в БИО рассоле Зеленый перец халапеньо, 350 g
    34,83zł/kg

    price: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-15
    Rolnik Премиум Rolnik Премиум
    жареные свеклы 540 g
    12,19zł/kg

    price: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Rolnik Фермер Премиум Rolnik Фермер Премиум
    Свекла , жареные с луком 540 g
    12,20zł/kg

    price: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-05-01
    Rolnik свекла чипы Rolnik свекла чипы
    300 g
    15,67zł/kg

    price: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-28
    Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
    кукуруза в початках 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Черничный Rolnik Черничный
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik перец , Rolnik перец ,
    консервированные 650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5