Мишко Ликер виски ароматизированный

Mieszko
41Мишко Ликер виски ароматизированный
Мишко Ликер виски ароматизированныйМишко Ликер виски ароматизированный
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

102,22 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353615683

5900353615683

price: 18,40 zł

18.40 PLN 2027-02-28 NewCondition
czekolada (61%) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal, z ziarna mango) w zmiennych proporcjach, emulgator: lecytyny (z soi), aromat, tłuszcz mleczny], cukier, syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), alkohol etylowy (3,6%), whisky (0,3%), aromat, barwnik: karmel naturalny, Czekolada: masa kakaowa minimum 46%, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)100 g
energia1930 kJ / 462 kcal
tłuszcz w tym: 22 g
- kwasy tłuszczowe nasycone14 g
węglowodany w tym: 54 g
- cukry51 g
białko 2,8 g
sól 0 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Produkt zawiera alkohol: nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży.
brand:Mieszko
Legally regulated product name:Likwory o smaku whisky.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Karton
Producer's address:Mieszko S.A. Aleje Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa Polska
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mieszko Листья Миеско, Mieszko Листья Миеско,
    приправленные коньяком 180 g
    102,22zł/kg

    price: 18,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-28
    Merci Bomboniera Merci Bomboniera
    expiry date 2027-01-01
    Ferrero Raffaello Bomboniera Ferrero Raffaello Bomboniera
    150 g
    121,13zł/kg

    price: 18,17 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-03-13
    Toffifee Шоколадная Toffifee Шоколадная
    коробочка ириски 125 g
    72,96zł/kg

    price: 9,12 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-04-01
    Wedel Bomboniera баррель Wedel Bomboniera баррель
    200г потепление удовольствие 200 g
    139,95zł/kg

    price: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-02-06
    Merci синяя коробка Merci синяя коробка
    expiry date
    2027-03-01
    Solidarność Nałęczowska Solidarność Nałęczowska
    сливы и шоколад 350 g
    112,94zł/kg

    price: 39,53 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Merci Merci Коллекция Merci Merci Коллекция
    десертных конфет 250 g
    105,96zł/kg

    price: 26,49 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-01
    Mieszko Eucaliptus конфеты Mieszko Eucaliptus конфеты
    с эвкалиптом и ментолом 34 g
    52,65zł/kg

    price: 1,79 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-20
    Mieszko Mieszko krówka mleczna Mieszko Mieszko krówka mleczna
    expiry date 2027-04-30
    Mieszko Мешко Mieszko Мешко
    Марципан марципана оригинал шоколадных конфет 260 g
    43,62zł/kg

    price: 11,34 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-04-30
    Mieszko Mieszko Cherrissimo Mieszko Mieszko Cherrissimo
    вишней в спирте Classic Шоколадные конфеты с 142 g
    133,73zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-07-30
    Mieszko Mieszko Cherrissimo Mieszko Mieszko Cherrissimo
    вишней в спирте Классические пралине с 285 g
    113,12zł/kg

    price: 32,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-08-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5