Raffaello Bomboniera

Ferrero
55
Smaczne. Nadeszła cała, nie zmięta.Raffaello Bomboniera
44Raffaello Bomboniera
Raffaello to harmonijne połączenie starannie wyselekcjonowanych składników o różnych teksturach: chrupiący biały migdał oraz delikatne  płatki kokosa spotykają się z aksamitnym kremem, dostarczając prawdziwie smakowite doznania.
Raffaello BombonieraRaffaello Bomboniera
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-13

pojemność

cena za kilogram

121,13 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8000500023976

8000500023976

price: 18,17 zł

buy 6 szt. for 17.90 zł/szt
18.17 PLN 2027-03-13 NewCondition
suszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, emulgator: lecytyny (SOJA), substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (100 g):
Wartość energetyczna (energia)2600 kJ / 627 kcal
Tłuszcz48,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone29,5 g
Węglowodany38,6 g
w tym cukry33,6 g
Białko7,4 g
Sól0,267 g

Migdały : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Raffaello to harmonijne połączenie starannie wyselekcjonowanych składników o różnych teksturach: chrupiący biały migdał oraz delikatne  płatki kokosa spotykają się z aksamitnym kremem, dostarczając prawdziwie smakowite doznania.
Features:*chrupiący wafelek z kokosem i całym migdałem *idealne by wyrazić uczucia *idealna paczka na każdą okazję *unikalne połączenie składników
brand:Raffaello
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Svetlana , 2018-12-16 16:56:45Smaczne. Nadeszła cała, nie zmięta.



Merci Bomboniera Merci Bomboniera
expiry date 2027-01-01
Toffifee Шоколадная Toffifee Шоколадная
коробочка ириски 125 g
72,96zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-04-01
Wedel Bomboniera баррель Wedel Bomboniera баррель
200г потепление удовольствие 200 g
139,95zł/kg

price: 27,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-02-06
Merci синяя коробка Merci синяя коробка
expiry date
2027-03-01
Solidarność Nałęczowska Solidarność Nałęczowska
сливы и шоколад 350 g
112,94zł/kg

price: 39,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Merci Merci Коллекция Merci Merci Коллекция
десертных конфет 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-01
Solidarność вишни в Solidarność вишни в
ликерных конфет 200 g
128,10zł/kg

price: 25,62 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Wawel Белый замок Wawel Белый замок
expiry date 2027-02-28
Ferrero Nutella Ferrero Nutella
шоколадно- ореховым кремом 350 g
52,74zł/kg

price: 18,46 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5