Белый замок мелочи

Wawel
51Белый замок мелочи
Белый замок мелочиБелый замок мелочи
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

43,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102012145

5900102012145

price: 43,47 zł

43.47 PLN 2027-02-28 NewCondition
orzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), mieszanka mleczna w proszku 11,5 % [serwatka (z mleka), śmietana, białka serwatkowe, mleko odtłuszczone, maślanka], serwatka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), herbatniki 1,2 % [mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, skrobia ziemniaczana, sól, serwatka w proszku (z mleka)]
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:2285 kJ / 548 kcal
tłuszcz:33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:17 g
węglowodany:51 g
w tym cukry:48 g
białko:10 g
sól:0,49 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
26 % orzeszków arachidowych
brand:Wawel
Legally regulated product name:Michałki z Wawelu Białe. Cukierki z orzeszkami arachidowymi w białej polewie.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Merci Bomboniera Merci Bomboniera
    expiry date 2027-01-01
    Ferrero Raffaello Bomboniera Ferrero Raffaello Bomboniera
    150 g
    121,13zł/kg

    price: 18,17 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-03-13
    Toffifee Шоколадная Toffifee Шоколадная
    коробочка ириски 125 g
    72,96zł/kg

    price: 9,12 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-04-01
    Wedel Bomboniera баррель Wedel Bomboniera баррель
    200г потепление удовольствие 200 g
    139,95zł/kg

    price: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-02-06
    Merci синяя коробка Merci синяя коробка
    expiry date
    2027-03-01
    Solidarność Nałęczowska Solidarność Nałęczowska
    сливы и шоколад 350 g
    112,94zł/kg

    price: 39,53 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Merci Merci Коллекция Merci Merci Коллекция
    десертных конфет 250 g
    105,96zł/kg

    price: 26,49 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-01
    Solidarność вишни в Solidarność вишни в
    ликерных конфет 200 g
    128,10zł/kg

    price: 25,62 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-04-30
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
    из кокоса Вавель 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
    десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Wawel Королевское Wawel Королевское
    ванильное молоко Wawel 300 g
    73,80zł/kg

    price: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5