Bomboniera

Merci
55
4Bomboniera
54Bomboniera
8 rodzajów czekoladek Śmietankowa Nugatowa Orzechowo-migdałowa Kawowo-śmietankowa Deserowa mleczna Pralinowa Marcepanowa Mus czekoladowy
BombonieraBomboniera
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

89,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400901191

4014400901191

price: 22,47 zł

22.47 PLN 2027-01-01 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, dekstroza, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, fruktoza, emulgator: lecytyny (z soi), syrop glukozowy, syrop z cukru inwertowanego, kawa, aromaty, sól, Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32 %, Czekolada śmietankowa: masa kakaowa minimum 32 %, Czekolada śmietankowa: masa kakaowa minimum 45 %, Czekolada: masa kakaowa minimum 50 %
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2344 kJ
Wartość energetyczna563 kcal
Tłuszcz36,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone19,7 g
Węglowodany50,0 g
w tym cukry48,1 g
Białko7,6 g
Sól0,15 g

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
8 rodzajów czekoladek Śmietankowa Nugatowa Orzechowo-migdałowa Kawowo-śmietankowa Deserowa mleczna Pralinowa Marcepanowa Mus czekoladowy
brand:merci
Legally regulated product name:Mieszanka czekoladek nadziewanych i nienadziewanych.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:11:064



Merci синяя коробка Merci синяя коробка
expiry date
2027-03-01
Merci Merci Коллекция Merci Merci Коллекция
десертных конфет 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-01
Merci Merci bomboniera finest Merci Merci bomboniera finest
selection 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-04-01
Ferrero Raffaello Bomboniera Ferrero Raffaello Bomboniera
150 g
121,13zł/kg

price: 18,17 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-03-13
Toffifee Шоколадная Toffifee Шоколадная
коробочка ириски 125 g
72,96zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-04-01
Wedel Bomboniera баррель Wedel Bomboniera баррель
200г потепление удовольствие 200 g
139,95zł/kg

price: 27,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-02-06
Solidarność Nałęczowska Solidarność Nałęczowska
сливы и шоколад 350 g
112,94zł/kg

price: 39,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Solidarność вишни в Solidarność вишни в
ликерных конфет 200 g
128,10zł/kg

price: 25,62 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Merci Merci
100 g
96,70zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-01
Merci Merci
100 g
98,10zł/kg

price: 9,81 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-01
Merci сливочный Merci сливочный
expiry date
2027-02-01
Merci Merci
expiry date
2027-01-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5