Merci Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych. \n\nOdkryj perfekcyjne połączenie intensywnego kawowego smaku i łagodnej białej czekolady.
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-01

pojemność

cena za kilogram

98,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400914269

4014400914269

price: 9,81 zł

9.81 PLN 2027-05-01 NewCondition
cukier , tłuszcz kakaowy , śmietanka w proszku (11,4%) , pełne mleko w proszku (11%) , miazga kakaowa , produkt z serwatki , laktoza , kawa , maślanka w proszku , emulgator: lecytyna sojowa , sól , ekstrakt z wanilii , Masa kakaowa w czekoladzie kawowo-śmietankowej minimum 33% i w czekoladzie białej 28%
Może zawierać w składzie inne orzechy.
Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych.
Odkryj perfekcyjne połączenie intensywnego kawowego smaku i łagodnej białej czekolady.
Alpen Gold nussbeisser Alpen Gold nussbeisser
цельными лесными орехами молочный шоколад с 100 g
77,50zł/kg

price: 7,75 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-13
Wedel шоколад Ирис Wedel шоколад Ирис
expiry date 2027-01-14
Schogetten шоколад Schogetten шоколад
expiry date 2026-12-31
Milka Шоколад Milka Шоколад
Клубника - Йогурт 100 g
67,80zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-08
Milka Милка Milka Милка
Шоколадный Йогурт 100 g
71,60zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-10
Wedel Молочный Wedel Молочный
начинкой шоколад Wedel с малиновой 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-04
Milka молочный Milka молочный
начинкой со вкусом малины шоколад с молочной 100 g
64,70zł/kg

price: 6,47 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-01-19
Merci Bomboniera Merci Bomboniera
expiry date 2027-01-01
Merci синяя коробка Merci синяя коробка
expiry date
2027-03-01
Merci Merci Коллекция Merci Merci Коллекция
десертных конфет 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-01
Merci Merci
100 g
96,70zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-01
Merci сливочный Merci сливочный
expiry date
2027-02-01
Merci Merci bomboniera finest Merci Merci bomboniera finest
selection 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-04-01
Merci Merci
expiry date
2027-01-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5