Вавель Михалки из кокоса Вавель

Wawel
43Вавель Михалки из кокоса Вавель
Вавель Михалки из кокоса ВавельВавель Михалки из кокоса Вавель
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

43,47 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102015252

5900102015252

price: 43,47 zł

buy 4 szt. for 42.82 zł/szt
43.47 PLN 2027-02-28 NewCondition
cukier, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), orzeszki arachidowe 12,2 %, serwatka w proszku (z mleka), wiórki kokosowe 7,5 %, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, aromat naturalny, emulgator: lecytyny, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:2298 kJ / 552 kcal
tłuszcz:36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:22 g
węglowodany:45 g
w tym cukry:44 g
białko:10 g
sól:0,25 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Wawel
Legally regulated product name:Michałki z Wawelu kokosowe. Cukierki z orzeszkami arachidowymi i wiórkami kokosowymi w czekoladzie.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Белый замок Wawel Белый замок
    expiry date 2027-02-28
    Рошен ириски Рошен ириски
    заполнены молоком 1 kg

    price: 27,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-04-15
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wolność Свобода Wolność Свобода
    молочной помадки 1 kg

    price: 20,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-05-12
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Wawel Карамель с Wawel Карамель с
    начинкой Wawel Mint 1 kg

    price: 33,75 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2026-12-30
    Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
    десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Королевское Wawel Королевское
    ванильное молоко Wawel 300 g
    73,80zł/kg

    price: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Wawel Королевское Wawel Королевское
    сливочное молоко Wawel 300 g
    73,83zł/kg

    price: 22,15 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    expiry date 2027-01-31
    Wawel Шоколад Wawel Danusia Wawel Шоколад Wawel Danusia
    Coconut с кокосовой начинкой 38 g
    97,37zł/kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Ананасовый Wawel Ананасовый
    микс Wawel Krakowska 1 kg

    price: 42,27 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавель Wawel Вавель
    Краковская Микс Малина 1 kg

    price: 42,27 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-02-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5