Ананасовый микс Wawel Krakowska

Wawel
51Ананасовый микс Wawel Krakowska
Ананасовый микс Wawel KrakowskaАнанасовый микс Wawel Krakowska
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

42,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102026531

5900102026531

price: 42,27 zł

buy 4 szt. for 41.64 zł/szt
42.27 PLN 2027-02-25 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 22 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: agar, sok ananasowy 0,9 % z zagęszczonego soku ananasowego, naturalny aromat, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna1480 kJ/ 351 kcal
tłuszcz7,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
węglowodany68 g
w tym cukry55 g
białko1,2 g
sól0,06 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Twój smak na okrągło
Legally regulated product name:Mieszanka krakowska na okrągło ananasowa. Galaretki w czekoladzie.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wawel Вавель Wawel Вавель
    Краковская Микс Малина 1 kg

    price: 42,27 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-02-25
    Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
    galaretki 1 kg

    price: 41,90 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-05-30
    Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
    шоколаде черной смородины 190 g
    72,53zł/kg

    price: 13,78 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Wedel лакомство Wedel лакомство
    шампанское малины 147 g
    36,73zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-18
    Wedel Шампанское Wedel Шампанское
    лакомство вишня 147 g
    36,73zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-07
    Wedel Шампанское Wedel Шампанское
    лакомство абрикос 147 g
    36,73zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-12-31
    Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
    шоколаде оранжевый 190 g
    72,53zł/kg

    price: 13,78 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
    из кокоса Вавель 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Белый замок Wawel Белый замок
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
    десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5