Wawel ✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

41,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102005512

5900102005512

price: 41,90 zł

41.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 20% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; soki owocowe 1,2% z zagęszczonych soków owocowych (ananas, cytryna, pomarańcza, malina); naturalne aromaty. Czekolada: masa kakaowa minimum 43%.
✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
Wawel Ананасовый Wawel Ананасовый
микс Wawel Krakowska 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-25
Wawel Вавель Wawel Вавель
Краковская Микс Малина 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-25
Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
шоколаде черной смородины 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство абрикос 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-12-31
Jutrzenka Мелла желе в Jutrzenka Мелла желе в
шоколаде оранжевый 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
конфеты в шоколаде 1 kg

price: 44,89 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-25
Wawel Вавельские Wawel Вавельские
шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
из кокоса Вавель 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Wawel Белый замок Wawel Белый замок
expiry date 2027-02-28
Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
97,89zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-05-30
Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
160 g
57,88zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-30
Wawel Вавельский Wawel Вавельский
Кукушка ручной работы 1 kg

price: 30,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
соленая карамель 1 kg

price: 39,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5