Вавель Фадж соленая карамель

Wawel
Вавель Фадж соленая карамельВавель Фадж соленая карамель
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

39,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102023851

5900102023851

price: 39,37 zł

39.37 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ/ 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
na maśle i pełnym mleku
brand:Wawel
About the brand:
Legally regulated product name:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
конфеты в шоколаде 1 kg

price: 44,89 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-25
Wawel Вавельские Wawel Вавельские
шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
из кокоса Вавель 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Wawel Белый замок Wawel Белый замок
expiry date 2027-02-28
Рошен ириски Рошен ириски
заполнены молоком 1 kg

price: 27,58 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-15
Wawel Вавельский Wawel Вавельский
Кукушка ручной работы 1 kg

price: 30,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Wolność Свобода Wolność Свобода
молочной помадки 1 kg

price: 20,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-05-12
Wawel Карамель с Wawel Карамель с
начинкой Wawel Mint 1 kg

price: 33,75 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-12-30
Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
97,89zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-05-30
Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
160 g
57,88zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-30
Wawel Королевское Wawel Королевское
ванильное молоко Wawel 300 g
73,80zł/kg

price: 22,14 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Wawel Королевское Wawel Королевское
сливочное молоко Wawel 300 g
73,83zł/kg

price: 22,15 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Wawel Вавельский Wawel Вавельский
expiry date 2027-01-31
Wawel Шоколад Wawel Danusia Wawel Шоколад Wawel Danusia
Coconut с кокосовой начинкой 38 g
97,37zł/kg

price: 3,70 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-30
Wawel Ананасовый Wawel Ананасовый
микс Wawel Krakowska 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-25
Wawel Вавель Wawel Вавель
Краковская Микс Малина 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5