Королевское сливочное молоко Wawel

Wawel
51Королевское сливочное молоко Wawel
Королевское сливочное молоко WawelКоролевское сливочное молоко Wawel
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

73,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102024865

5900102024865

price: 22,15 zł

22.15 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka), aromaty naturalne, syrop cukru inwertowanego, białko jaja w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, substancja żelująca: agar, śmietanka UHT (z mleka) 0,1 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1565 kJ / 373 kcal
tłuszcz:16 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:11 g
węglowodany:53 g
w tym cukry:45 g
białko:3,5 g
sól:0,10 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Wawel
Legally regulated product name:Pianki śmietankowe w czekoladzie.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wawel Королевское Wawel Королевское
    ванильное молоко Wawel 300 g
    73,80zł/kg

    price: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Wedel E. Wedel Ванильный Wedel E. Wedel Ванильный
    зефир в темном шоколаде 340 g
    57,03zł/kg

    price: 19,39 zł

    PLN
    1
    44
    expiry date 2027-04-20
    Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
    cytrynowe 340 g
    57,29zł/kg

    price: 19,48 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-06
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 330 g
    52,97zł/kg

    price: 17,48 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-23
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    o Pianka 350 g
    49,94zł/kg

    price: 17,48 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-15
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 350 g
    52,46zł/kg

    price: 18,36 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-19
    REDUCED PRICE -10%
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 330 g
    48,15zł/kg

    price: 15,89 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-11-24
    Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
    o deser 105 g
    60,86zł/kg

    price: 6,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-25
    Wawel мелочи замок Wawel мелочи замок
    конфеты в шоколаде 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Вавельские Wawel Вавельские
    шоколаде трюфели с Вавеля, ром в 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавель Михалки Wawel Вавель Михалки
    из кокоса Вавель 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Белый замок Wawel Белый замок
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Вавельский Danusia Wawel Вавельский Danusia
    десерт с начинкой классический шоколадный 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    Кукушка ручной работы 1 kg

    price: 30,45 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Вавель Фадж Wawel Вавель Фадж
    соленая карамель 1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5