Milka
52
Delikatność mlecznej czekolady z alpejskiego mleka, pyszna pianka o smaku waniliowym i moc nadzienia z karmelu w każdej pralinie, to przyjemność dla prawdziwych koneserów. Spróbuj tych pralin już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

52,46 zł / kg

kraj

Country of origin

Litwa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202295515

7622202295515

price: 18,36 zł

18.36 PLN 2027-02-19 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, MLEKO słodzone zagęszczone odtłuszczone, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), tłuszcz kakaowy, dekstroza, syrop z cukru inwertowanego, tłuszcz MLECZNY, serwatka w proszku (z MLEKA), białko JAJA w proszku, substancja żelująca (agar), emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól, aromaty, substancja konserwująca (E 202), stabilizator (inwertaza)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1821 kJ
435 kcal
Tłuszcz21.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10.00 g
Węglowodany58.00 g
Cukry ogółem46.00 g
Błonnik1.60 g
Białko3.60 g
Równoważna zawartość soli0.25 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Delikatność mlecznej czekolady z alpejskiego mleka, pyszna pianka o smaku waniliowym i moc nadzienia z karmelu w każdej pralinie, to przyjemność dla prawdziwych koneserów. Spróbuj tych pralin już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
brand:Milka
Legally regulated product name:Pianka o smaku waniliowym z mleka alpejskiego z nadzieniem karmelowym (23 %) oblana czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (24 %).
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Litwa
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    o Pianka 350 g
    49,94zł/kg

    price: 17,48 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-15
    Wawel Королевское Wawel Королевское
    ванильное молоко Wawel 300 g
    73,80zł/kg

    price: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Wawel Королевское Wawel Королевское
    сливочное молоко Wawel 300 g
    73,83zł/kg

    price: 22,15 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-30
    Wedel E. Wedel Ванильный Wedel E. Wedel Ванильный
    зефир в темном шоколаде 340 g
    57,03zł/kg

    price: 19,39 zł

    PLN
    1
    44
    expiry date 2027-04-20
    Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
    cytrynowe 340 g
    57,29zł/kg

    price: 19,48 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-06
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 330 g
    52,97zł/kg

    price: 17,48 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-23
    REDUCED PRICE -10%
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 330 g
    48,15zł/kg

    price: 15,89 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-11-24
    Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
    o deser 105 g
    60,86zł/kg

    price: 6,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-25
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    Milka Шоколад Milka Шоколад
    Клубника - Йогурт 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-08
    Milka Милка Milka Милка
    Шоколадный Йогурт 100 g
    71,60zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-10
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и изюмом 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-19
    Milka молочный Milka молочный
    начинкой со вкусом малины шоколад с молочной 100 g
    64,70zł/kg

    price: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-01-19
    Milka карамель Milka карамель
    карамельным nadzienim молочный шоколад с 100 g
    64,20zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-27
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5