Bakoma

Deser Bakoma & Wedel inspirowany piankami Ptasie Mleczko®

Przedstawiamy innowacyjny, puszysty deser mleczny inspirowany kultowym smakiem pianek Ptasie Mleczko®. Dostępny w dwóch obłędnych smakach: waniliowym i czekoladowym z topperem z mleczną czekoladą! ??

masa netto

masa netto

105 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

60,86 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197034510

5900197034510

price: 6,39 zł

6.39 PLN 2026-10-25 NewCondition

Deser Bakoma & Wedel inspirowany piankami Ptasie Mleczko®

Przedstawiamy innowacyjny, puszysty deser mleczny inspirowany kultowym smakiem pianek Ptasie Mleczko®. Dostępny w dwóch obłędnych smakach: waniliowym i czekoladowym z topperem z mleczną czekoladą! ??


Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
o deser 105 g
60,86zł/kg

price: 6,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-29
Wawel Королевское Wawel Королевское
ванильное молоко Wawel 300 g
73,80zł/kg

price: 22,14 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Wawel Королевское Wawel Королевское
сливочное молоко Wawel 300 g
73,83zł/kg

price: 22,15 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Wedel E. Wedel Ванильный Wedel E. Wedel Ванильный
зефир в темном шоколаде 340 g
57,03zł/kg

price: 19,39 zł

PLN
1
44
expiry date 2027-04-20
Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
cytrynowe 340 g
57,29zł/kg

price: 19,48 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-06
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 330 g
52,97zł/kg

price: 17,48 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-23
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
o Pianka 350 g
49,94zł/kg

price: 17,48 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-15
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 350 g
52,46zł/kg

price: 18,36 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-19
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-11-07
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-10-31
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Bakoma твист малины Bakoma твист малины
йогурт пить 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
клубничный йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
йогурт , 400 г персик манго 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
expiry date 2026-10-21
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5