Батом Гойник горный чай

Batom

SKŁADNIKI
gojnik* (Sideritis scardica) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

OPIS
Suplement diety. Napar \nz Gojnika jest znany jako tradycyjny ziołowy napój bałkański. Roślina często \nnazywana jest również Szałwią Libańską lub Herbatą Górską.

 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
1 \ngałązka (2 g) wystarcza do przygotowania 500 ml naparu. Po przepłukaniu gałązki \nzimną wodą, zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem 5-7 minut.

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA DO SPOŻYCIA
1000 ml naparu (4 g suszu) - nie należy \njej przekraczać. Suplement diety zawiera polifenole - substancje wykazujące \nintensywne działanie antyoksydacyjne. Zalecana dzienna porcja zawiera 100 mg \npolifenoli.

UWAGA
Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Kobiety \nkarmiące i ciężarne przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem. \n

\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA
\nPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. \n

Батом Гойник горный чайБатом Гойник горный чай
BIO
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

524,86 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709954236

5907709954236

price: 18,37 zł

18.37 PLN 2028-05-31 NewCondition

bio gojnik


SKŁADNIKI
gojnik* (Sideritis scardica) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

OPIS
Suplement diety. Napar
z Gojnika jest znany jako tradycyjny ziołowy napój bałkański. Roślina często
nazywana jest również Szałwią Libańską lub Herbatą Górską.

 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
1
gałązka (2 g) wystarcza do przygotowania 500 ml naparu. Po przepłukaniu gałązki
zimną wodą, zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem 5-7 minut.

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA DO SPOŻYCIA
1000 ml naparu (4 g suszu) - nie należy
jej przekraczać. Suplement diety zawiera polifenole - substancje wykazujące
intensywne działanie antyoksydacyjne. Zalecana dzienna porcja zawiera 100 mg
polifenoli.

UWAGA
Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Kobiety
karmiące i ciężarne przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.


ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.


Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol
шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Польский чай с ромашкой 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Posti травяной чай 20 Posti травяной чай 20
пакетиков Монетный двор 30 g
108,33zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-05-30
Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
пакетиков ромашки 20 szt.

price: 3,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-05-30
Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
Буш Африканский красный чай 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-05-26
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

price: 28,86 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органический Batom Органический
малиновый сироп 330 ml
81,79zł/l

price: 26,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органическое Batom Органическое
сливовое варенье Batom B / C BIO 270 g
107,37zł/kg

price: 28,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-16
Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
имбирем в сиропе BIO 220 g
72,68zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-05
Batom Батом Пищевая Batom Батом Пищевая
сода 1 kg
15,00zł/kg

price: 15 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-03
Batom Батом Эритрит Batom Батом Эритрит
500 g
38,74zł/kg

price: 19,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-25
Batom Органические Batom Органические
сушеные овощи Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

price: 19,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5