Млековита Сыр Гауда - кусок

Mlekovita
55
Wszystko wspaniale, idealnie zabezpieczone i zapakowane. Polecam bardzo. Млековита Сыр Гауда - кусок
51Млековита Сыр Гауда - кусок
Млековита Сыр Гауда - кусокМлековита Сыр Гауда - кусок
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-28

pojemność

cena za kilogram

38,26 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512130354

5900512130354

price: 13,39 zł

13.39 PLN 2026-10-28 NewCondition
mleko,sól,stabilizator: chlorek wapnia,kultury bakterii,barwnik: annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1387 kJ / 334 kcal
Tłuszcz 26 g
w tym kwasy nasycone 17 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry0 g
Białko 25 g
Sól 1,6 g
Wapń 800 mg - 100%*
*Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej).

Mleko : Zawiera
bez konserwantów, bogaty w wapń, Produkt Polski
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser Gouda dojrzewający.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Polska
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Patrycja , 2023-01-25 16:18:23Wszystko wspaniale, idealnie zabezpieczone i zapakowane. Polecam bardzo.



Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
сыр лилипут 350 g
38,29zł/kg

price: 13,40 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-27
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekovita Mlekovita твердый Mlekovita Mlekovita твердый
сыр нарезанный гауда 150 g
43,80zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-02
Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół
- кусок 250 g
41,52zł/kg

price: 10,38 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-20
Mlekpol сыр Гауда Mlekpol сыр Гауда
expiry date 2026-11-13
Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
в кусочке органического 200 g
79,00zł/kg

price: 15,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-25
Mlekovita Безлактозный Mlekovita Безлактозный
ломтиками сыр Mlekovita Gouda нарезанный 150 g
47,40zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-14
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
ломтиками Млековита Гауда, копченый 150 g
44,20zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-06
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
Млековита Чеддер - кусок 250 g
41,76zł/kg

price: 10,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Mlekovita Mlekovita Mini Roulade Mlekovita Mlekovita Mini Roulade
выдержанный, копченый Ustrzycka Сыр Паровой, 300 g
43,30zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-22
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
- кусок сыр Моцарелла 16,5% жирности 250 g
41,76zł/kg

price: 10,44 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-11-14
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
вареный, выдержанный, копченый. Горец деликатес Сыр 180 g
65,39zł/kg

price: 11,77 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5