Млековита сыр лилипут

Mlekovita
55
Opinia moja nie jest dobra. Nie mówię o jakości dostawy, bo nie dotarła. Zamawiałam w piątek, dziś poniedziałek. Paczka została odebrana z do domku dopiero 16-tej,a z wiadomości z i postu wiem że będzie jutro. To trochę za długi przekaz z koro są tam owoce i świeża zieleninaМлековита сыр лилипут
45
SmacznyМлековита сыр лилипут
49Млековита сыр лилипут
Млековита сыр лилипутМлековита сыр лилипут
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-27

pojemność

cena za kilogram

38,29 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512981086

5900512981086

price: 13,40 zł

13.40 PLN 2026-12-27 NewCondition
mleko,sól,stabilizator: chlorek wapnia,kultury bakterii,barwnik: annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
wartość energetyczna 1387 kJ/334 kcal
tłuszcz 26 g
w tym kwasy nasycone 17 g
węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
białko 25 g
sól 1,3 g
wapń 800 mg - 100%*
*Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej).

Mleko : Zawiera
bez konserwantów, źródło wapnia
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser dojrzewający.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.
Type of packaging:Owijka
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • 2022-10-17 19:59:40Opinia moja nie jest dobra. Nie mówię o jakości dostawy, bo nie dotarła. Zamawiałam w piątek, dziś poniedziałek. Paczka została odebrana z do domku dopiero 16-tej,a z wiadomości z i postu wiem że będzie jutro. To trochę za długi przekaz z koro są tam owoce i świeża zielenina
  • Lukasz , 2022-02-26 07:51:44Smaczny



Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сыр Гауда - кусок 350 g
38,26zł/kg

price: 13,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-28
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół
- кусок 250 g
41,52zł/kg

price: 10,38 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-20
Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
в кусочке органического 200 g
79,00zł/kg

price: 15,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-25
Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
созревающий сыр Cheddar: ирландский 200 g
69,00zł/kg

price: 13,80 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-06-05
Kerry Gold Сыр Kerrygold Kerry Gold Сыр Kerrygold
созреванием Vintage Cheddar с ирландским 200 g
71,40zł/kg

price: 14,28 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-06
Serabio Сыр Серабио с Serabio Сыр Серабио с
пажитником 0.240 g
15,93zł/kg

price: 16,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-21
Сыр Темар Гранд Сыр Темар Гранд
Падано 100 g
151,10zł/kg

price: 15,11 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-23
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
Млековита Чеддер - кусок 250 g
41,76zł/kg

price: 10,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Mlekovita Mlekovita Mini Roulade Mlekovita Mlekovita Mini Roulade
выдержанный, копченый Ustrzycka Сыр Паровой, 300 g
43,30zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-22
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
- кусок сыр Моцарелла 16,5% жирности 250 g
41,76zł/kg

price: 10,44 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-11-14
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
польский сыр с дырочками 150 g
44,20zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-19
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
вареный, выдержанный, копченый. Горец деликатес Сыр 180 g
65,39zł/kg

price: 11,77 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-23
Mlekovita Сыр Mlekovita Mlekovita Сыр Mlekovita
Księżan Diamenty Konesera (4) Старый 200 g
58,15zł/kg

price: 11,63 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-04
Mlekovita Мини-салями с Mlekovita Мини-салями с
сыром Mlekovita 300 g
45,60zł/kg

price: 13,68 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-11-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5