Сыр Млековита Чеддер - кусок

Mlekovita
53Сыр Млековита Чеддер - кусок
Сыр Млековита Чеддер - кусокСыр Млековита Чеддер - кусок
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

41,76 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512130040

5900512130040

price: 10,44 zł

10.44 PLN 2026-10-29 NewCondition
mleko,sól,kultury bakterii,barwnik: annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1572 kJ / 379 kcal
Tłuszcz 31 g
w tym kwasy nasycone 20 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry0 g
Białko 25 g
Sól 1,7 g
Wapń 660 mg - 83%*
*Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej).

Mleko : Zawiera
bez konserwantów, bogaty w wapń, Produkt Polski
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser Cheddar dojrzewający.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Polska
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół
    - кусок 250 g
    41,52zł/kg

    price: 10,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    - кусок сыр Моцарелла 16,5% жирности 250 g
    41,76zł/kg

    price: 10,44 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-11-14
    Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
    в кусочке органического 200 g
    79,00zł/kg

    price: 15,80 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-25
    Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
    созревающий сыр Cheddar: ирландский 200 g
    69,00zł/kg

    price: 13,80 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-06-05
    Kerry Gold Керригольд Kerry Gold Керригольд
    красный чеддер ломтики сыра ирландский 150 g
    77,40zł/kg

    price: 11,61 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2027-05-14
    Kerry Gold Сыр Kerrygold Kerry Gold Сыр Kerrygold
    созреванием Vintage Cheddar с ирландским 200 g
    71,40zł/kg

    price: 14,28 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-06
    Сыр Темар Гранд Сыр Темар Гранд
    Падано 100 g
    151,10zł/kg

    price: 15,11 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-01-23
    Serabio Сыр Серабио Serabio Сыр Серабио
    кусочке Чеддер в органическом 200 g
    79,00zł/kg

    price: 15,80 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-25
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Сыр Гауда - кусок 350 g
    38,26zł/kg

    price: 13,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-28
    Mlekovita Mlekovita Mini Roulade Mlekovita Mlekovita Mini Roulade
    выдержанный, копченый Ustrzycka Сыр Паровой, 300 g
    43,30zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-22
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    сыр лилипут 350 g
    38,29zł/kg

    price: 13,40 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-12-27
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Тертый сыр Чеддер - бритый 300 g
    44,60zł/kg

    price: 13,38 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-11-22
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    вареный, выдержанный, копченый. Горец деликатес Сыр 180 g
    65,39zł/kg

    price: 11,77 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-23
    Mlekovita Мини-салями с Mlekovita Мини-салями с
    сыром Mlekovita 300 g
    45,60zł/kg

    price: 13,68 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-11-22
    Mlekovita Mlekovita Zakopane Mlekovita Mlekovita Zakopane
    Specialties mini Zakopane голубь 160 g
    66,44zł/kg

    price: 10,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-12-07
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5