Шеф-повар Млековита Маскарпоне

Mlekovita
52Шеф-повар Млековита Маскарпоне
Ser śmietankowo-kremowy typu włoskiego
Шеф-повар Млековита МаскарпонеШеф-повар Млековита Маскарпоне
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

38,12 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512983899

5900512983899

price: 9,53 zł

9.53 PLN 2026-10-12 NewCondition
śmietanka pasteryzowana,regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1582 kJ / 384 kcal
Tłuszcz40 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 24 g
Węglowodany2,6 g
w tym cukry 2,6 g
Białko 3,4 g
Sól 0,08 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Ser śmietankowo-kremowy typu włoskiego
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser śmietankowo-kremowy
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 24 godziny.
Type of packaging:Opakowanie plastikowe
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Piątnica сыр Piątnica сыр
    маскарпоне 250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma Бакома Регнум Bakoma Бакома Регнум
    Сыр Маскарпоне 250 g
    55,24zł/kg

    price: 13,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-15
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный плавленый сыр 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-22
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный сыр с травами 150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-07
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный йогурт сыр 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-07
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    сливочный сыр с хреном 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-12-12
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    луком сливочный сыр с луком и 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-26
    Almette , Альметте Almette , Альметте
    широколиственных чесноком сливочный сыр из 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-26
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5