сыр маскарпоне

Piątnica
55
Bez zarzutu сыр маскарпоне
48сыр маскарпоне
сыр маскарпонесыр маскарпоне
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-26

pojemność

cena za kilogram

42,80 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001406

5900531001406

price: 10,70 zł

10.70 PLN 2026-10-26 NewCondition
śmietanka pasteryzowana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1626 kJ / 394 kcal
Tłuszcz40 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone28 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry5,0 g
Białko3,5 g
Sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Piątnica
Legally regulated product name:Mascarpone. Ser śmietankowo-kremowy.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin. Nie zamrażać.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:Okręgowa Spółdzielnia Mieszanka w Piątnicy ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica, Polska
Return address:Okręgowa Spółdzielnia Mieszanka w Piątnicy ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:29:58Bez zarzutu



Bakoma Бакома Регнум Bakoma Бакома Регнум
Сыр Маскарпоне 250 g
55,24zł/kg

price: 13,81 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-15
REDUCED PRICE -14%
Mlekovita Шеф-повар Mlekovita Шеф-повар
Млековита Маскарпоне 250 g
38,12zł/kg

price: 9,53 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-12
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный плавленый сыр 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с травами 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный йогурт сыр 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с хреном 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-12
Almette , Альметте Almette , Альметте
луком сливочный сыр с луком и 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-26
Almette , Альметте Almette , Альметте
широколиственных чесноком сливочный сыр из 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-26
Piątnica Пятница Piątnica Пятница
творог 200 g
21,95zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-10-13
Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
зеленым луком 150 g
24,93zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-12
REDUCED PRICE -10%
Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
свет 150 g
22,13zł/kg

price: 3,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-07
Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Piątnica творожные Piątnica творожные
сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

price: 22,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5