"Страна Сыр" с зеленым луком

Piątnica
45
Dobry serek."Страна Сыр" с зеленым луком
45
bardzo smaczny, ale bez szczypiorka leszy"Страна Сыр" с зеленым луком
55
Dotarł otwarty z uszkodzonym opakowaniem, rozlany w worku "Страна Сыр" с зеленым луком
418"Страна Сыр" с зеленым луком
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

24,93 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531000201

5900531000201

price: 3,74 zł

3.74 PLN 2026-10-12 NewCondition

Twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, sól, szczypiorek 0,5%, aromat naturalny.


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 406 kJ/97 kcal
Tłuszcz 5,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,5 g
Węglowodany 2,0 g
w tym cukry 1,5 g
Białko 11 g
Sól 0,70 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO, PCBC Certyfikat Q
brand:Piątnica
Legally regulated product name:Serek wiejski ze szczypiorkiem
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Nie zamrażać.
Preparation and use:Wymieszać przed spożyciem. Nie podgrzewać w opakowaniu.
Type of packaging:Pot
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 18 ocen.

  • Mariola , 2023-01-17 12:53:34Dobry serek.
  • 2021-06-30 12:55:36bardzo smaczny, ale bez szczypiorka leszy
  • 2020-11-13 16:03:46Dotarł otwarty z uszkodzonym opakowaniem, rozlany w worku



REDUCED PRICE -10%
Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
свет 150 g
22,13zł/kg

price: 3,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-07
Piątnica Пятница Piątnica Пятница
творог 200 g
21,95zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-10-13
Mlekovita Творог Mlekovita Творог
гранулированный творог со сливками Млековита польский 200 g
21,30zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Łaciaty Łaciaty serek wiejski Łaciaty Łaciaty serek wiejski
naturalny 200 g
19,30zł/kg

price: 3,86 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-14
Piątnica Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог
без лактозы 200 g
24,95zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-13
Mlekovita Творог Mlekovita Mlekovita Творог Mlekovita
Polish Безлактозный 180 g
23,61zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Kanka Канка Kanka Канка
Деликатный творог 200 g
18,25zł/kg

price: 3,65 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-14
Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
супов 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Piątnica сыр Piątnica сыр
маскарпоне 250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
жирный 8% жирности. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
полужирный 4% жирности 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Piątnica творожные Piątnica творожные
сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

price: 22,19 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-01
Piątnica " С уважением Piątnica " С уважением
сливочный сыр Вкус " естественное 135 g
32,96zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5