Творог Piątnica полужирный 4% жирности

Piątnica
417Творог Piątnica полужирный 4% жирности
Творог Piątnica полужирный 4% жирностиТворог Piątnica полужирный 4% жирности
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

24,92 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004018

5900531004018

price: 6,23 zł

buy 6 szt. for 6.14 zł/szt
6.23 PLN 2026-10-18 NewCondition
mleko pasteryzowane, kultury bakterii mleko­wych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna485 kJ / 115 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,4 g
Węglowodany3,8 g
w tym cukry3,8 g
Białko16 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
naturalne źródło białka
brand:Piątnica
Legally regulated product name:Twaróg Wiejski Półtłusty.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Tacka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.




    Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
    жирный 8% жирности. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica сыр Piątnica сыр
    маскарпоне 250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Bakoma Бакома Регнум Bakoma Бакома Регнум
    Сыр Маскарпоне 250 g
    55,24zł/kg

    price: 13,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-15
    Bakoma Бакома с сыром Bakoma Бакома с сыром
    рикотта 250 g
    33,68zł/kg

    price: 8,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-06
    Maluta Малута Maluta Малута
    свежий полуобезжиренный творожный фарш 3 раза 200 g
    27,15zł/kg

    price: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Mlekovita Творог Mlekovita Творог
    полужирный 4% жирности Млековита польский 230 g
    23,61zł/kg

    price: 5,43 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    лактозы, 4% жирности Творог полужирный без 230 g
    27,00zł/kg

    price: 6,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-18
    Творог СМ Творог СМ
    Грудзёндз полужирный 200 g
    24,25zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Пятница Piątnica Пятница
    творог 200 g
    21,95zł/kg

    price: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-10-13
    Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
    зеленым луком 150 g
    24,93zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-12
    REDUCED PRICE -10%
    Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
    свет 150 g
    22,13zł/kg

    price: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-10-07
    Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
    супов 18% 200 ml
    19,30zł/l

    price: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Piątnica творожные Piątnica творожные
    сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

    price: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-01
    Piątnica " С уважением Piątnica " С уважением
    сливочный сыр Вкус " естественное 135 g
    32,96zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5